Zgłoszenie poprawki do budżetu Państwa na 2018r, umożliwiającej rozpoczęcie inwestycji poprawiającej fatalny odcinek Drogi Krajowej nr 74 Szczebrzeszyn-Klemensów.

Dzięki złożonej przez posła S. Zawiślaka, popartej przez posła P. Olszówkę, poprawce w budżecie państwa na rok 2018 zarezerwowano 1 mln 700 tys. zł na uaktualnienie dokumentacji projektowej, które umożliwi rozpoczęcie przebudowy, będącego w bardzo złym stanie technicznym ww. odcinka drogi. Potrzeba zrealizowania właśnie tej inwestycji była szczególnie intensywnie zgłaszana przez mieszkańców oraz znających najpilniejsze potrzeby w infrastrukturze drogowej fachowców z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie

Nowoczesna, dobra jakościowo infrastruktura drogowa to wygoda dla korzystających z niej mieszkańców a przede wszystkim szansa na skuteczne zachęcenie inwestorów do tworzenia miejsc pracy w regionie, w efekcie przyśpieszenie rozwoju gospodarczego regionu.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości uruchomił już i aktualnie realizuje wielkie inwestycje drogowe, także na terenie województwa lubelskiego. Wiele,  wspieranych przez posła S. Zawiślaka, zadań zostało zatwierdzonych do wykonania oraz podpisano stosowne umowy. Na Zamojszczyźnie są to m.in. obwodnice: Zamościa i Tomaszowa Lubelskiego.

Celem przedstawienia dotychczasowych efektów pracy rządu PiS na rzecz rozbudowy infrastruktury drogowej na terenie województwa lubelskiego ( ze szczególnym uwzględnieniem Zamojszczyzny ) 9 grudnia 2017 - wspólnie z GDDKiA Oddział w Lublinie została zorganizowana w siedzibie Rejonu Zamość konferencja prasowa – prezentacja z konferencji w załaczeniu.

PREZENTACJA

Czytaj więcej o konferencji... (video)

Najnowsza galeria

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010