Uprzejmie informuję, iż dnia 14 kwietnia br. na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, oraz salach sportowych III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu, Zespołu Szkół Nr 6 w Zamościu, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu odbyły się zawody sportowe IV Zamojskiej Spartakiady Dzieci i Młodzieży - Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej pod Honorowym Patronatem Posła Sławomira Zawiślaka.

Łącznie w IV Zamojskiej Spartakiadzie-Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej udział wzięło udział około 1000 uczestników reprezentujących 57 szkół z terenu Zamojszczyzny. Do zawodów zgłosiły się także osoby indywidualne.

W ramach Spartakiady zostało przeprowadzonych 16 konkurencji biegowych w których uczestniczyło 402 zawodniczek i zawodników. Rozegrano także

-      2 turnieje piłki nożnej : szkoły podstawowe i gimnazja ( 17 drużyn - 184  piłkarzy ),

-      2 turnieje piłki ręcznej : dziewcząt szkoły podstawowe i chłopców gimnazja ( 9 drużyn, 102 zawodników ),

-      2 turnieje piłki siatkowej dziewcząt i chłopców- szkoły ponadgimnazjalne (8 drużyn, 86 zawodników ),

-      turniej szachowy w którym wzięło udział 147 szachistów (107 chłopców i 40 dziewcząt) w 3 kategoriach wiekowych, reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazja.

Spartakiada rozpoczęła się uroczystą ceremonią otwarcia, która miała miejsce na stadionie piłkarsko-lekkoatletycznym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Brali w niej udział m.in. uczestnicy zawodów, przedstawiciele szkół, samorządowcy, osoby wspierające organizację Spartakiady, media.

Uroczystego powitania ww. dokonał  Konrad Firek, prezes KS „Agros”. Następnie głos zabrał Przewodniczący Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości w Okręgu nr 7-Chełm Sebastian Paul, który w imieniu młodych współorganizatorów podniósł m.in. potrzebę narodowej pamięci o tragicznych wydarzeniach, jakie rozegrały się 5 lat temu w Smoleńsku , przypomniał, że pomysł organizacji Spartakiady powstał wśród zamojskiej młodzieży oraz podziękował posłowi S. Zawiślakowi i wspierającym posła współorganizatorom za jego realizację . Kończąc swoją wypowiedź Pan Paul serdecznie podziękował wszystkim młodym sportowcom za chęć tak licznego udziału w tegorocznych zawodach. Kilka słów wygłosił także Wiceprezydent Andrzej Zastąpiło, który  m.in. poprosił zgromadzonych o minutę ciszy celem uczczenia pamięci wszystkich 96 ofiar tragedii smoleńskiej na czele z śp. Prezydentem RP prof. Lechem Kaczyńskim i jego małżonką.

Następnie dokonano uroczystego wciągnięcia flagi narodowej na maszt oraz odśpiewano Hymn narodowy. Po tej ceremonii delegacje zawodników i organizatorów udały się pod Krzyż Katyński przy kościele Rektoralnym św. Katarzyny gdzie zostały złożone wieńce i kwiaty. Oficjalnego otwarcia Spartakiady dokonał jej Patron Honorowy i główny organizator poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak.

Wykaz zawodników biorących udział w konkurencjach biegowych:

 

SP Kl. I-III 300 m Dziewczęta:

  1. Dedko Nikola ZS nr 2 Zamość
  2. Dzioch Maja ZS nr 2 Zamość
  3. Mazurek-Pupeć Ewa ZS nr 2 Zamość
  4. Kiecak Katarzyna ZS nr 2 Zamość
  5. Głowacka Oliwia ZS nr 2 Zamość
  6. Bratkowska Agata ZS nr 2 Zamość
  7. Litwajtis Michalina ZS nr 2 Zamość
  8. Witko Aleksandra ZS nr 2 Zamość
  9. Kuczeruk Klaudia ZS nr 2 Zamość
  10. Bielec Oliwia ZS nr 2 Zamość
  11. Rychel Gabriel ZS nr 2 Zamość
  12. Zwolan Kamila ZS nr 2 Zamość
  13. Rusek Karmen ZS nr 2 Zamość
  14. Pizoń Zuzanna ZS nr 2 Zamość
  15. Flis Karolina ZS nr 2 Zamość
  16. Walczuk Samanta ZS nr 2 Zamość
  17. Walczuk Jennifer ZS nr 2 Zamość
  18. Madeja Zuzanna ZS nr 2 Zamość
  19. Sołowiej Kamila ZS nr 2 Zamość
  20. Kamieniecka Natalia ZS nr 2 Zamość
  21. Ciurysek Katarzyna ZS nr 2 Zamość
  22. Naklicka Iza SP nr 9 Zamość
  23. Szmidt Wiktoria SP nr 9 Zamość
  24. Buczak Weronika SP nr 9 Zamość
  25. Skardecka Karina SP Wierzba
  26. Kłoczek Gabriela SP Wierzba
  27. Mazur Roksana SP Wierzba
  28. Baran Karolina SP Wierzba
  29. Kata Magdalena SP nr 2 Tomaszów Lub
  30. Wlaź Gabriela SP nr 1 Biłgoraj
  31. Presz Patrycja SP Majdan Wielki
  32. Adamczuk Julia SP Majdan Wielki
  33. Samulak Aleksandra  SP nr 3 Zamość
  34. Handora Jolanta SP Kaczórki

 

SP Kl. I – III 300 m Chłopcy

1.   Gromek Dominik  SP Majdan Wielki

2.   Błajda Marcin SP nr 2 Tomaszów Lub.

3.   Marcin Góździuk  SP Wierzba

4.   Borek Mateusz SP Majdan Wielki

5.   Karpowicz Bartosz SP Wierzba

6.   Gałan Gabriel SP Majdan Wielki

7.   Rybak Karol SP Wierzba

8.   Kwasniuk Krystian SP Wierzba

9.   Koperwas Przemysław SP Majdan Wielki

10.  Kawała Łukasz SP Złojec

11.  Pitwała Jakub ZS nr 2 w ZamościU

12.  Janda Krystian SP Wierzba

13.  Krukowski Maks SP Wierzba

14.  Pęk Kacper ZS nr 2 w Zamościu

15.  Mika Mikołaj SP Złojec

16.  Czarny Kacper SP Złojec

17.  Bożek Grzegorz SP Złojec

18.  Rak Dominik SP Złojec

19.  Zając Dawid SP Złojec

20.  Mil Adam SP Złojec

21.  Jabłoński Sebastian ZS nr 2 w Zamościu

22.  Bucior Tymon ZS nr 2 w Zamościu

23.  Rabiega Michał SP Złojec

24.  Mazur Szymon ZS nr 2 w Zamościu

25.  Śmiecikowski Bartosz ZS nr 2 w Zamościu

26.  Maziarka Krystian ZS nr 2 w Zamościu

27.  Nejtsch Eryk SP Złojec

28.  Szyport Błazej ZS nr 2 w Zamościu

29.  Bełz Hubert ZS nr 2 w Zamościu

30.  Glinka Igor ZS nr 2 w Zamościu

31.  Szajba Szymon ZS nr 2 w Zamościu

32.  Sawa Bartek ZS nr 2 w Zamościu

33.  Kaliszczuk Piotr ZS nr 2 w Zamościu

34.  Czyżyk Wiktor ZS nr 2 w Zamościu

SP Kl. IV 300 m Dziewczęta

  1. Jachtoma Maria Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Ojca Pio w Zamościu
  2. Iga Matwis SP nr 1 w Biłgoraju
  3. Rechul Joanna SP nr 2 w Tomaszowie Lub.
  4. Kudełko Agata  Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Ojca Pio w Zamościu
  5. Adrianna Zając ZS w Wysokiem
  6. Martyna Dudek SP nr 1 w Biłgoraju
  7. Patrycja Pol ZSP w Krasnobrodzie
  8. Kiecana Oliwia SP nr 6 Zamość
  9. Markowska paulina SP nr 6 Zamość
  10. Palak Wiktoria SP nr 2 Tomaszów Lub.
  11. Oliwia Hałka SP nr 1 w Biłgoraju
  12. Teterycz Martyna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Ojca Pio w Zamościu
  13. Malicka Emilia SP nr 2 Tomaszów lub.
  14. Dominika nikola SP wierzba
  15. Soboń Aleksandra SP Złojec
  16. Małka Kinga  SP nr 2 Tomaszów lub.
  17. Buczkowska Anna SP nr 2 w Tomaszowie Lub.
  18. Karolina Konopka ZSP Krasnobród
  19. Dużyńska Wiktoria SP Wierzba
  20. Julia Rzeszutko ZSP Krasnobród
  21. Wójtowicz Agnieszka Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Ojca Pio w Zamościu
  22. Konstancja Garbacz SP nr 1 w Biłgoraju
  23. Tyrka Aleksandra SP Majdan Wielki
  24. Tokarczuk Marta SP w Uchaniach
  25. Rogala Julia SP Nr 6 Zamość
  26. Zaniewska Paulina SP nr 6 Zamość
  27. Pikuzińska Małgorzata SP nr 9 Zamość
  28. Łoza Rozalia  SP nr 6 Zamość
  29. Łój Martyna SP Wierzba
  30. Paradowska Julia SP nr 6 Zamość
  31. Jachymek Aleksandra SP Kaczórki
  32. Gabriela Wołowiec ZSP Krasnobród
  33. Milena Szuper SP nr 1 w Biłgoraju
  34. Magryta Julia SP nr 6 Zamość
  35. Prus Roksana ZSP Krasnobród
  36. Ratyna Julia ZSP Krasnobród
  37. Cyc Patrycja  SP nr  6  w Zamościu
  38. Celińska Gabriela  Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Ojca Pio w Zamościu
  39. Skrzypik Anna  SP Złojec

 

SP Kl. IV 600 m Chłopcy

1.      Kopacz Maciej SP nr 1 Biłgoraj

2.      Emerla Aleksander SP Uchanie

3.      Puźniak Michał SP nr 2 Tomaszów Lub

4.      Abramek Kacper SP nr 6 Zamość

5.      Kaczor Miłosz SP nr 1 Biłgoraj

6.      Magoch Adrian SP nr 1 Biłgoraj

7.      Bielecki Krzysztof SP nr 6 Zamość

8.      Frankiewicz Dawid SP nr 6 Zamość

9.      Wójtowicz Michał SP nr 2 Tomaszów Lub

10.  Siemko Dawid SP Złojec

11.  Kamforowski Klaudiusz SP Złojec

12.  Bożek Adrian SP Złojec

13.  Gałan Bartłomiej ZSP Krasnobród

14.  Piłat Jakub ZSP Krasnobród

15.  Szewc Jędrzej SP nr 6 Zamość

16.  Górczyński Kacper SP nr 1 Biłgoraj

17.  Wojtyło Karol SP nr 1 Biłgoraj

18.  Sokołowski Aron SP nr 1 Biłgoraj

19.  Teterycz Łukasz ZSP Krasnobród

20.  Gawron Krystian ZSP Krasnobród

21.  Kulas Damian SP Wierzba

22.  Czerniak Miłosz SP Wierzba

23.  Bielecki Kacper SP nr 6 Zamość

24.  Jakubczak Kacper SP Złojec

25.  Szewc Daniel SP Wierzba

26.  Surmacz Karol SP nr 6 Zamość

27.  Czusz Szymon SP Złojec

28.  Di Brita Mikołaj SP Złojec

29.  Molenda Kamil ZSP Krasnobród

30.  Karwat Szymon SP nr 9 Zamość

31.  Bigos Robert SP nr 6 Zamość

 

SP Kl. V 600 m Dziewczęta

  1. Różańska Hanna SP nr 1 Biłgoraj
  2. Nowosadzka Lena ZS nr 2 Zamość
  3. Szkałuba Iga SP nr 6 Zamość
  4. Koziej Wiktoria SP Wierzba
  5. Ekonomiuk Wiktoria SP nr 6 Zamość
  6. Sawicka Agata ZS nr 2 Zamość
  7. Płaza Julita SP nr 6 Zamość
  8. Michniewicz Marcelina ZS nr 2 Zamość
  9. Madyniak Martyna SP  Wierzba
  10. Kolano Natalia SP nr 9 Zamość
  11. Zięba Karolina SP nr 9 Zamość
  12. Kiluk Marta SP nr 6 Zamość
  13. Roczniak Natalia SP nr 9 Zamość
  14. Jędruszko Maja SP nr 9 Zamość
  15. Barczyńska Monika SP nr 6 Zamość
  16. Sobczak Julia SP nr 10 Zamość
  17. Kowalska Kaja SP nr 10 Zamość
  18. Gromek Karolina ZS nr 2 Zamość
  19. Czapka Oliwia SP nr 9 Zamość
  20. Pliżga Wiktoria SP nr 9 Zamość
  21. Hereta Kamila SP nr 9 Zamość
  22. Duchalska Kinga SP nr 9 Zamość
  23. Sieczka Ola SP nr 9 Zamość
  24. Welcz Aleksandra SP nr 9 Zamość
  25. Chlebowska Gabriela SP Wierzba
  26. Czernek Nina SP nr 9 Zamość
  27. Hawrylak Martyna SP nr 9 Zamość
  28. Rucka Julia SP nr 9 Zamość
  29. Pańczuk Wiktoria SP nr 9 Zamość
  30. Tchórz Monika SP Złojec
  31. Kulesza Karolina SP Złojec
  32. Torzewska  Oliwia ZS nr 2 Zamość
  33. Wiater Julia SP nr 6 Zamość
  34. Cymborska Wiktoria SP Uchanie
  35. Malec Oliwia SP Płoskie
  36. Smyk Oliwia SP Wierzba
  37. Oczkowska Sara SP nr 2 Tomaszów Lub
  38. Nadłonek Marcelina SP Majdan Wielki
  39. Bryła Łucja ZSP Krasnobród
  40. Adamczuk Aleksandra SP Majdan Wielki
  41. Tchórz Wiktoria SP Wierzba
  42. Cielniak Martyna SP nr 2 Tomaszów Lub
  43. Brzyska Dominika ZS nr 2 Zamość
  44. Jachymek Anna SP Kaczórki
  45. Macheta Magdalena SP Kaczórki
  46. Ohirko Agnieszka SP nr 1 Biłgoraj
  47. Paruch Joanna SP Wierzba

SP Kl. V 600 m Chłopcy

 

  1. Malicki Michał ZS nr 2 Zamość
  2. Deleżuk Michał SP Złojec
  3. Nogas Kamil SP Wierzba
  4. Daszuk Patryk SP  Uchanie
  5. Podolak Łukasz ZSP Krasnobród
  6. Droździel Jakub SP nr 1 Biłgoraj
  7. Jakub Mirek SP nr 1 Biłgoraj
  8. Koszel Konrad SP Uchanie
  9. Przytuła Jakub SP nr 1 Biłgoraj
  10. Czuwara Łukasz SP Majdan Wielki
  11. Rutyna Dawid SP Wierzba
  12. Jaskułecki Karol ZS nr 2 Zamość
  13. Gałaszkiewicz Arek SP nr 9 Zamość
  14. Tokarski Jakub SP 6 Zamość
  15. Siwiec Jakub SP nr 9 Zamość
  16. Iwaniak Michał SP Wierzba
  17. Krukowski Mikołaj SP Wierzba
  18. Bartosz Stadnik SP Wierzba
  19. Malczewski Dominik ZS nr 2 Zamość
  20. Peczak Kacper SP nr 6 Zamość
  21. Grabowski Damian ZS nr 2 Zamość
  22. Reszczyński Dawid SP nr 6 Zamość
  23. Bratkowski Bartosz ZS nr 2 Zamość
  24. Bugaj Kajetan SP nr 6 Zamość
  25. Staniewski Krystian SP nr 6 Zamość
  26. Dudziński Jakub SP nr 6 Zamość
  27. Zaciera Mikołaj SP nr 9 Zamość
  28. Chmielecki Mikołaj SP nr 9 Zamość
  29. Kita Miłosz SP nr 9 Zamość
  30. Bratko Krystian SP nr 9 Zamość
  31. Obuchowski Filip nr SP 9 Zamość
  32. Załoga Tomek SP nr 9 Zamość
  33. Mazurek Piotr SP nr 9 Zamość
  34. Gnyz Krystian SP nr 6 Zamość
  35. Kustra Michał ZSP Krasnobród
  36. Budzyński Dawid ZSP Krasnobród

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SP Kl. VI 600 m Dziewczęta

  1. Dobrowolska Iga SP Złojec
  2. Miedziak Natalia ZS nr 2 Zamość
  3. Wnuk Daria SP nr 6 Zamość
  4. Horoch Izabela SP nr 6 Zamość
  5. Czapka Marta SP nr 6 Zamość
  6. Wojtowicz Kamila SP nr 6 Zamość
  7. Łońska Julia SP nr 10 Zamość
  8. Dębska Izabela SP nr 10 Zamość
  9. Węs Katarzyna SP nr 10 Zamość
  10. Tyszko Aleksandra SP nr 10 Zamość
  11. Jonak Aleksandra ZS nr 2 Zamość
  12. Lis Alicja SP Wierzba
  13. Chromiec Natalia SP nr 2 Tomaszów Lubelski
  14. Kwaśniuk Izabella SP Wierzba
  15. Goch Dominika SP Wierzba
  16. Kulas Karolina SP Wierzba
  17. Wojtyło Klaudia SP nr 1 Biłgoraj
  18. Lekan Weronika SP nr 1 Biłgoraj
  19. Wąsik Katarzyna SP nr 1 Biłgoraj
  20. Mądroń Martyna ZS nr 2 Zamość
  21. Kołodziej Martyna SP nr 1 Biłgoraj
  22. Błyskoń Patrycja SP nr 2 Tomaszów Lub
  23. Płatek Anna ZS nr 2 Zamość
  24. Pogłodzińska Adrianna SP nr 2 Tomaszów Lub
  25. Bielecka Wiktoria SP nr 2 Tomaszów Lub
  26. Wójtowicz Kinga SP nr 2 Tomaszów Lub
  27. Chromiec Dominika SP nr 2 Tomaszów Lub
  28. Prus Martyna ZSP Krasnobród
  29. Wilczyńska Kinga SP nr 2 Tomaszów Lub
  30. Berezecka Anna SP nr 2 Tomaszów Lub
  31. Greszta Klaudia ZSP Krasnobród
  32. Kałuża Alicja ZSP Krasnobród
  33. Kutryn Gabriela SP nr 1 Biłgoraj

SP Kl. VI 800 m Chłopcy

1.      Węgrzyn Krzysztof SP nr 6 Zamość

2.      Lalik Maksymilian ZSP Krasnobród

3.      Rabiega Karol SP Złojec

4.      Bartoszczyk Łukasz SP Złojec

5.      Kobylarz Karol SP Złojec

6.      Gadzicki Patryk SP Uchanie

7.      Skowyra Bartosz SP nr 6 Zamość

8.      Rak Patryk SP Złojec

9.      Ciężki Maciej SP Uchanie

10.  Wołowiec Bartłomiej ZSP Krasnobród

11.  Tytoń Mikołaj SP nr 6 Zamość

12.  Chrzan Krystian SP Wierzba

13.  Sobczuk Adam SP Wierzba

14.  Smyk Piotr SP Wierzba

15.  Pieczykolan Piotr SP Wierzba

16.  Badach Miłosz SP nr 6 Zamość

17.  Kordylewski Alan SP nr 1 Biłgoraj

18.  Mandziuk Michał SP nr 2 Tomaszów Lub

19.  Rajtak Mateusz SP Majdan Wielki

20.  Jęczmionka Dawid SP nr 1 Biłgoraj

21.  Kopacz Paweł SP nr 1 Biłgoraj

22.  Staroń Daniel SP nr 10 Zamość

23.  Borek Mateusz ZSP Krasnobród

24.  Wal Dawid SP Złojec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gimnazja Kl. I 800 m Dziewczęta

  1. Karwat Karolina Gimnazjum nr 6 Zamość
  2. Paszt Natalia Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub
  3. Jasińska Maja Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub
  4. Piechnik Barbara Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub
  5. Mieszczakowska Weronika Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub
  6. Beba Paulina Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub
  7. Wlaź Kamila Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub
  8. Szymańska Julia ZSO Krasnobród
  9. Pliżga Natalia Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub
  10. Skałecka Kamila Samorządowy Zespół Szkół w Józefowie
  11. Czapla Anastazja ZSO Krasnobród
  12. Wołowiec Agnieszka ZSO Krasnobród

 

 

 

 

Gimnazja Kl. I 1000 m Chłopcy

  1. Ciecko Dawid Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub
  2. Łyta Rafał ZSO Krasnobród
  3. Kulik Mateusz Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub
  4. Szulik Arek Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub
  5. Margol Rafał Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub
  6. Antoszak Krystian Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub
  7. Polkowski Michał Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub
  8. Pleskacz Emil Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub
  9. Kluczek Karol Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub
  10. Borejczuk Michał Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub
  11. Umer Adam Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub
  12. Litwin Artur Samorządowy Zespół Szkół w Józefowie
  13. Jakubczak Jakub Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub
  14. Kowalczuk Piotr Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub

Gimnazja Kl. II-III 1000m Dziewczęta

  1. Kulas Eliza Gimnazjum Stary Zamość
  2. Smolińska Magda Gimnazjum nr 7 Zamość
  3. Kurantowicz Agnieszka ZSO Krasnobród
  4. Malinowska Marta ZS Żdanów
  5. Kowalska Aleksandra ZSO Krasnobród
  6. Skrzyńska Sara ZSO Krasnobród
  7. Nędzyńska Ewa ZSO Krasnobród
  8. Wiatrzyk Diana ZSO Krasnobród
  9. Kawka Aleksandra ZSO Krasnobród
  10. Kania Sylwia ZSO Krasnobród
  11. Kurantowicz Patrycja ZSO Krasnobród
  12. Tokarska Karolina Gimnazjum nr 7 Zamość
  13. Piela Ewelina ZS Płoskie
  14. Gil Paulina Gimnazjum nr 7 Zamość
  15. Beńko Oliwia Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub
  16. Słoboda Aleksandra Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub
  17. Bochenko Natalia Gimnazjum nr 7 Zamość
  18. Palikot Justyna Gimnazjum nr 7 Zamość
  19. Chmiel Paulina Gimnazjum nr 7 Zamość
  20. Czochra Anna Gimnazjum nr 7 Zamość
  21. Góra Natalia Gimnazjum nr 7 Zamość
  22. Pyź Monika Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub
  23. Wiatrzyk Agnieszka Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub
  24. Bodys Angelika Gimnazjum nr 2 Tomaszów Lub
  25. Goch Ewelina Gimnazjum Stary Zamość
  26. Janka Kamila Gimnazjum Stary Zamość
  27. Podolak Zuzanna ZS Płoskie
  28. Rzepecka Natalia ZSO Krasnobród

 

Gimnazja Kl. II – III chłopcy 2000 m

1.      Chmiel Filip ZS nr 2 Zamość

2.      Michał Świderski Gimnazjum nr 5  Zamoś

3.      Daniel Maluga Gimnazjum Stary Zamość

4.      Dąbrowski Mateusz Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub.

5.      Juszczak Konrad Gimnazjum nr 6  Zamość

6.      Swatowski Adrian Gimnazjum Łabunie

7.      Pruchniak Łukasz ZS nr 2 Zamość

8.      Kukiełka Aleksander SZS Józefów

9.      Markowicz Damian Gimnazjum nr 7  Zamość

10.  Sikora Paweł SZS Józefów

11.  Winiarski Patryk ZS Płoskie

12.  Piotr Ostasz Gimnazjum  Żdanów

13.  Trynda Szymon Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub.

14.  Pizoń Piotr Gimnazjum nr 1 Zamość

15.  Furmaniak Dawid Gimnazjum nr  1 Tomaszów Lub

16.  Bożko Mateusz Gimnazjum nr  1 Tomaszów Lub

17.  Bergiel Damian ZS Płoskie

18.  Kostrubiec Bernard ZS nr 2  Zamość

19.  Lis Kamil gimnazjum Stary Zamość

20.  Teterycz Arek ZSO Krasnobród

21.  Stręciwilk Bartłomiej Gimnazjum Żdanów

22.  Sylwek Lenczewski Gimnazjum Żdanów

23.  Sokół Arkadiusz Gimnazjum nr 7 Zamość

24.  Marmaj Jakub Gimnazjum nr 7 Zamość

25.  Grabek Patryk Gimnazjum nr 7 Zamość

26.  Korzeniowski Wiktor ZSO Krasnobród

 

Szkoły Ponadgimnazjalne  1000 m dziewczęta

1.      Deryło Aleksandra I LO Zamość

2.      Tomasik Aleksandra I LO Zamość

3.      Agata Niedzwiecka  I LO Zamość

4.      Kuczyńska Magda ZS nr 1 Tomaszów Lub.

5.      Ostapińska Katarzyna ZSP nr 5 Zamość

6.      Bożek Monika ZSP nr 5 Zamość

7.      Bożek Natalia ZSP nr 5 Zamość

8.      Gajewska Patrycja ZSP nr 5 Zamość

9.      Kania Monika ZSP nr 5 Zamość

10.  Magryta Patrycja ZSP nr 5 Zamość

11.  Ćwiklak Małgorzata ZSP nr 5 Zamość

 

Seniorzy 2000 m

  1. Drabik Oskar Agros Zamość
  2. Wojewoda Przemysław Agros Zamość
  3. Malinowski Mateusz PWSZ

 

 

Seniorki 1000m

  1. Malinowska Anna
  2. Ciastoch Ewelina PWSZ Zamość
  3. Szmit Joanna PWSZ Zamość

 

 

 

 

Szkoły Ponadgimnazjalne 2000 m Chłopcy

 

  1. Przysucha Radosław I LO Zamość
  2. Selech Sebastian ZSP nr 2 Zamość
  3. Ciemięga Dawid LO CSM Zamość
  4. Gorzkiewicz Paweł LO CSM Zamość
  5. Pęk Krystian LO CSM Zamość
  6. Bożko Sebastian LO CSM Zamość
  7. Kołcz Dariusz LO CSM Zamość
  8. Geleta Mateusz ZSP nr 5 Zamość
  9. Kijek Bartosz ZSP nr 5 Zamość
  10. Kusiak Kamil ZSP nr 4 Zamość
  11. Puławski Przemysław LO CSM Zamość
  12. Kulas Patryk ZSP nr 5 Zamość
  13. Pachla Jakub ZSP nr 5 Zamość
  14. Czerwieniec Bartosz ZSP nr 5 Zamość
  15. Kwiatkowski Krzysztof ZSP nr 5 Zamość
  16. Lewczyk Przemysław ZSP nr 5 Zamość
  17. Kozioł Damian ZSP nr 5 Zamość
  18. Cybulski Dawid ZSP nr 5 Zamość
  19. Marzec Kamil ZSP nr 4 Zamość
  20. Tomiczek Damian ZSP nr 4 Zamość
  21. Momot Patryk ZSP nr 4 Zamość
  22. Galant Adam ZSP nr 4 Zamość
  23. Hrycyk Grzegorz ZSP nr 4 Zamość
  24. Ścirka Piotr ZSP nr 4 Zamość
  25. Danaj Jakub ZSP nr 4 Zamość
  26. Małek Michał ZSP nr 4 Zamość
  27. Klepacki Michał LO CSM Zamość
  28. Rewucha Piotr ZSP nr 5 Zamość

  

W wyniku sportowej rywalizacji zwycięzcami konkurencji biegowych zostali:

 

 

300 m Kl. I-III SP dziewczęta

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Walczuk Samanta

SP 7 Zamość

2

Skardecka Karina

SP Wierzba

3

Gabriela Kłoczek

SP Wierzba

 

 

300 m Kl. I-III SP chłopcy

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Dominik Gromek

SP Majdan Wielki

2

Marcin Błajda

SP  2 Tomaszów Lub.

3

Marcin Goździuk

SP Wierzba

 

 

300 m Kl. IV SP dziewczęta

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Maria Jachtoma

Katolicka SP Zamość

2

Iga Matwis

SP 1 Biłgoraj

3

Joanna Rechul

SP 2 Tomaszów Lub.

 

 

600 m Kl. IV SP chłopcy

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Michał Wójtowicz

SP 2 Tomaszów Lubelski

2

Miłosz Kaczor

SP 1 Biłgoraj

3

Adrian Bożek

SP Złojec

 

 

600 m Kl. V SP dziewczęta

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Oliwia Czapka

SP 9 Zamość

2

Oliwia Malec

SP Płoskie

3

Agnieszka Ohirko

SP 1 Biłgoraj

 

 

600 m Kl. V SP chłopcy

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Michał Deleżuk

SP Złojec

2

Mikołaj Zaciera

SP 9 Zamość

3

Mikołaj Krukowski

SP Wierzba

 

 

600 m Kl. VI SP dziewczęta

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Aleksandra Tyszko

SP 10 Zamość

2

Anna Berezecka

SP 2 Tomaszów Lub.

3

Izabella Kwaśnik

SP Wierzba

 

 

800 m Kl. VI  SP chłopcy

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Michał Mandziuk

SP 2 Tomaszów Lub.

2

Daniel Staroń

SP 10 Zamość

3

Łukasz Bartoszczyk

SP Złojec

 

 

800 m Kl. I Gimnazja  dziewczęta

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Natalka Pliżga

G Nr 1 Tomaszów Lub.

2

Kamila Skałecka

G  Józefów

3

Kamila Wlaź

G Nr 2 Tomaszów Lub.

 

 

1000 m Kl. I Gimnazja chłopcy

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Karol Kluczek

G  Nr 2 Tomaszów Lubelski

2

Michał Borejczuk

G  Nr 2 Tomaszów Lubelski

3

Dawid Ciecko

G  Nr 1 Tomaszów Lubelski

 

 

1000 m Kl. II-III Gimnazja dziewczęta

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Marta Malinowska

Żdanów

2

Aleksandra Słoboda

G  Nr 1 Tomaszów Lubelski

3

Natalia Rzepecka

G Krasnobród

                                                                                                         

 

2000 m Kl. II-III  Gimnazja chłopcy

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Filip Chmiel

ZS Nr 2 Zamość / G Nr 1

2

Michał Świderski

G Nr 4 Zamość

3

Daniel Maluga

G Stary Zamość

 

 

1000 m  ZSP dziewczęta

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Aleksandra Deryło

I LO w Zamościu

2

Aleksandra Tomasik

I LO w Zamościu

3

Agata Niedźwiecka

I LO w Zamościu

 

 

2000 m ZSP chłopcy

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

1

Patryk Bryliński

III LO Zamość

2

Radosław Przysucha

I LO Zamość

3

Łukasz Malec

ZS Nr 4 Tomaszów Lub.

 

 

1000 m Seniorki

 

Miejsce

Nazwisko i imię

 

1

Joanna Szmit

 

2

Ewelina Ciastoch

 

3

Anna Malinowska

 

 

 

2000 m Seniorzy

 

Miejsce

Nazwisko i imię

 

1

Oskar Drabik

 

2

Przemysław Wojewoda

 

3

Mateusz Malinowski

 


Zbiorcza Klasyfikacja szkół  biorących udział w konkurencjach biegowych:

Szkoły Podstawowe

I Miejsce - Szkoła Podstawowa w Wierzbie

II Miejsce  - Szkoła Podstawowa w Złojcu

III Miejsce  - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju


Szkoły Gimnazjalne

I Miejsce – Gimnazjum  Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

II Miejsce  - Gimnazjum  Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim

III Miejsce  - Gimnazjum w Krasnobrodzie


Szkoły Ponadgimnazjalne

I Miejsce – Zespół Szkół Nr 5 w Zamościu

II Miejsce  - LO CSM w Zamościu

III Miejsce  -  I LO w Zamościu

 

Wyniki Turnieju Piłki Siatkowej

Dziewczęta 

I miejsce – Zespół Szkół nr 2 Liceum Ogólnokształcące w Hrubieszowie

II miejsce -  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krasnobrodzie

III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu

IV miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu

 

Wyróżnione zawodniczki :

- Dominika Piwko (ZSO Krasnobród)

- Marika Pyś (ZSP 3 Zamość)

- Ewa Konsowicz (ZS 2 Hrubieszów)

- Diana Piątek (ZSP 5 Zamość) 

Chłopcy

 

I MIEJSCE- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W HRUBIESZOWIE

II MIEJSCE- III LO ZAMOŚĆ

III MIEJSCE- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 4

'BUDOWLANKA' W ZAMOŚCIU

IV MIEJSCE - ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 W ZAMOŚCIU

 

Wyróżnieni zawodnicy :

Najlepszy Przyjmujący – Damian Jóźwiak LO ,, STASZIC’’ Hrubieszów

Najlepszy Zawodnik Obrony – Jacek Kotowski ZSP nr 4 Zamość

Najlepszy Rozgrywający – Adrian Godzisz – ZSP nr 3 Zamość

Najlepszy Zawodnik Ataku – Krzysztof Woś – III LO Zamość

Najlepszy Zawodnik Zespołu - Ernest Esing – LO Hrubieszów

Najlepszy Zawodnik Zespołu - Rafał Szpyra – ZSP nr 3 ,, Elektryk’’ Zamość

Najlepszy Zawodnik Zespołu - Tomasz Bukowski – ZSP nr 4 ,, Budowlanka’’ Zamość

Najlepszy Zawodnik Zespołu - Jarosław Żuk – III LO Zamość

 

Wyniki Turnieju Piłki Ręcznej

 

Chłopcy

 

I miejsce – Gimnazjum Nr 6 w Zamościu

II miejsce – Gimnazjum Nr 5 w Zamościu

III miejsce - Gimnazjum Nr 3 w Zamościu

IV miejsce - Gimnazjum Nr 2 w Hrubieszowie

V miejsce – Gimnazjum w Zwierzyńcu

 

Wyróżnieni zawodnicy :

Król strzelców - Panasiewicz Rafał - Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów

Najlepszy bramkarz - Klaudiusz Podolak - Gimnazjum Nr 6 Zamość

Najlepszy zawodnik - Kropornicki Konrad - Gimnazjum Nr 5 Zamość

Dziewczęta

 

I miejsce – SP Nr 9 w Zamościu

II miejsce – SP w Zwierzyńcu

III miejsce – SP w Żdanowie

IV miejsce – SP Nr 2 w Zamościu

Wyróżnione zawodniczki :

Królowa strzelczyń - ANTOSZ IZABELA - SP Zwierzyniec

Najlepsza bramkarka - KINGA GĘBORYS - SP Nr 9 Zamość

Najlepsza zawodniczka - WIKTORIA ZŁOMAŃCZUK - SP Nr 9  Zamość

 

Wyniki Turnieju Piłki Nożnej

Szkoły Podstawowe

1 miejsce – SP Nr 6  w Zamościu

2 miejsce – SP w Wierzbie

3 miejsce – SP Krasnobród

4 miejsce – SP Majdan Wielki

 

Wyróżnieni zawodnicy :

Najlepszy bramkarz – Bartłomiej Repeć SP w Wierzbie

Najlepszy zawodnik – Łukasz Pokrywka  SP nr 6 w Zamościu

Król strzelców – Karol Lis SP nr 6 w Zamościu

 

Gimnazja

1 miejsce – Gimnazjum Nr 2 w Zamościu

2 miejsce – Gimnazjum Stary Zamość

3 miejsce – Gimnazjum Krasnobród

4 miejsce – Gimnazjum  Rachanie

 

Wyróżnieni zawodnicy :

Najlepszy bramkarz – Dominik Niemczyk Gimnazjum Nr 2 w Zamościu

Najlepszy zawodnik – Patryk Sałamacha Gimnazjum Stary Zamość

Król strzelców – Dawid Daszkiewicz Gimnazjum Nr 2 w Zamościu

 

Wyniki Turnieju Szachowego

 

Szkoły Podstawowe klasy I-III chłopcy 

1 miejsce –Chudy Mikołaj (SP 2 Tomaszów Lub.)

2 miejsce – Borek Paweł (SP 2 Tomaszów Lub.)

3 miejsce – Kiełbiński Wiktor (SP 6 Zamość)

 

Szkoły Podstawowe klasy I-III dziewczęta

1 miejsce –Chudy Mikołaj (SP 2 Tomaszów Lub.)

2 miejsce – Borek Paweł (SP 2 Tomaszów Lub.)

3 miejsce – Kiełbiński Wiktor (SP 6 Zamość)

 

Szkoły Podstawowe klasy I-III chłopcy

1 miejsce –Wawryszczuk Malwina (SP 2 Tomaszów Lub.)

2 miejsce – Tychlowiec Zuzanna (SP Michalów)

3 miejsce – Kamińska Katarzyna (SP 2 Tomaszów Lub.)

 

Szkoły Podstawowe klasy IV-VI chłopcy

1 miejsce – Bukała Norbert (SP 2 Tomaszów Lub.)

2  miejsce – Michalski Adrian (SP 2 Tomaszów Lub.)

3 miejsce – Borek Michał (SP 2 Tomaszów Lub.)

 

 Szkoły Podstawowe klasy IV-VI chłopcy

1 miejsce – Bukała Norbert (SP 2 Tomaszów Lub.)

2  miejsce – Michalski Adrian (SP 2 Tomaszów Lub.)

3 miejsce – Borek Michał (SP 2 Tomaszów Lub.)

 

Szkoły Podstawowe klasy IV-VI dziewczęta

1 miejsce – Kamińska Anna (SP 2 Tomaszów Lub.)

2  miejsce – Borek Dominika (G Nr 5 Zamość)

3 miejsce – Wawryszczuk Iga (SP 2 Tomaszów Lub.)

 

 Gimnazja chłopcy

1 miejsce – Wolczyk Karol (G Nr 2 Tomaszów Lub.)

2  miejsce – Paweł Lewkowicz (G Nr 5 Zamość)

3 miejsce – Pietraś Daniel (G nr 2 Tomaszów Lub.)

 

Gimnazja dziewczęta

1 miejsce – Maja Kargol (G Nr 2 Tomaszów Lub.)

2  miejsce – Magdalena Strzałka (ZSS Tereszpol- Kukiełki)

3 miejsce – Małgorzata Marzec (ZSS Tereszpol- Kukiełki)

 

Zwycięzcom poszczególnych konkurencji, zgodnie z zapisami regulaminów  uroczyście wręczono 45 pucharów, 20 statuetek oraz 234 medali a także dyplomy ufundowane przez posła S. Zawiślaka. Ponadto poseł Sławomir Zawiślak wraz ze sponsorami zawodów przygotował 84 nagrody rzeczowe dla w/w zwycięzców konkurencji oraz innych m.in wymienionych w regulaminach uczestników Spartakiady.

            Zwycięzcy poszczególnych konkurencji w/w nagrody otrzymywali z rąk m.in. posła Sławomira Zawiślaka, Przewodniczącego Forum Młodych PiS w Okręgu nr 7 - Chełm Sebastiana Paula oraz innych współorganizatorów zawodów.

Puchary i dyplomy otrzymały także przedstawiciele szkół, współorganizatorzy zawodów, sędziowie itp. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy za udział w zawodach.

Komitet Organizacyjny IV Zamojskiej Spartakiady Dzieci i Młodzieży- Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej pod Honorowym Patronatem Posła Sławomira Zawiślaka tworzyli: Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak, Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości Powiatu Zamojskiego, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu, KS „Agros Zamość”, Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki oraz Kolegium Sędziów Lekkiej Atletyki, MKS „Padwa Zamość”, Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Uczniowski Klub Sportowy III LO im. C.K. Norwida, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Zamościu, Klub Gazety Polskiej w Zamościu, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Puls”,  Drukarnia „Attyla” oraz  Towarzystwo Szachowe Zamojskie Centrum Wystawowe “Szachy Świata”.

Poseł S. Zawiślak składa serdeczne podziękowania za społeczną pracę współorganizatorom Spartakiady, sędziom i innym osobom, które zabezpieczyły sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów sportowych. Serdeczne dziękujemy dyrekcjom, oraz nauczycielom szkół uczestniczących w zawodach za przyjęcie naszego zaproszenia i opiekę nad zawodnikami. Dziękujemy wszystkim zawodnikom- uczestnikom IV Spartakiady Dzieci i Młodzieży- Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej: dzieciom i  młodzieży za piękną sportową rywalizację.

            Serdeczne wyrazy wdzięczności kierujemy do instytucji i osób, które wsparły organizację tegorocznej Spartakiady. Mediom dziękujemy za życzliwe i profesjonalne przekazywanie opinii publicznej informacji o w/w zawodach sportowych.

Już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej - V Zamojskiej Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży- Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.

 

(-) Sekretariat Komitetu  Organizacyjnego

 

ZDJĘCIA

 

    

  

  

  

  

  

GALERIA ZDJĘĆ - OBEJRZYJ  

WSZYSTKIE ZDJĘCIA DO POBRANIA I WYDRUKU - POBIERZ

 

 Zaproszenie do szkół

Regulamin dzieci i młodzieży - biegi
Regulamin - piłka nożna
Regulamin - piłka ręczna
Regulamin - szachy
Regulamin - siatkówka, dziewczęta
Regulamin - siatkówka, chł‚opcy

 

Media:

ReWizje Tomaszowskie nr 8, 21.04.2015r.

1000 uczestników z 57 szkół
roztocze.net

Siatkarki i siatkarze Staszica Mistrzami IV Zamojskiej Spartiakiady Dzieci i Młodzieży
lubiehrubie.pl

Pamięci Ofiar Tragedii Smoleńskiej (video)
zamosc.tv

IV Zamojska Spartakiada Dzieci i Młodzieży Pamięci Ofiar Tragedii Smoleńskiej – 14.04.2015 r.
zyciezamoscia.pl

Na sportowo upamiętnią ofiary katastrofy smoleńskiej
ezamosc.pl

PANORAMA LUBELSKA: 14 KWIETNIA 2015, G. 18.30
lublin.tvp.pl

Spartakiada Dzieci i Młodzieży po raz czwarty w Zamościu
roztocze.net

Poseł zaprasza na spartakiadę
gazetabilgoraj.pl

Najnowsza galeria

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010