zawody wedkarskie plakatDnia 23 września 2018 roku odbyły się Otwarte Zawody Wędkarskie z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości pod patronatem Posła na Sejm RP Sławomira Zawiślaka. Organizatorem zawodów było Koło PZW Krasnystaw-Miasto. Poseł S. Zawiślak wsparł inicjatywę wędkarzy i jako jeden ze sponsorów ufundował nagrody dla uczestników. Wydarzenie odbyło się przy Zbiorniku Tuligłowy k/Krasnegostawu. Zawody o miano najlepszych wędkarzy rozpoczęły się wczesnym rankiem w konkurencjach rozgrywanych metodą spławikową i gruntową. W zawodach uczestniczyło 23 zawodników, w kategorii senior. Poseł podziękował za sportową rywalizację i za wspaniale spędzony czas na łonie natury wszystkim uczestnikom i organizatorom ww. turnieju wędkarskiego.

Zwycięzcą wrześniowych zawodów został Tomasz Sadowski z łączną sumą punktów 3840. Drugie miejsce, z punktacją 3055, zajął  Maciej Woźniak natomiast trzecie, z punktacją 2490, Józef Głowala. W kategorii Największa Ryba (1835 gram) zwyciężył laureat pierwszego miejsca – Tomasz Sadowski.

W ramach współpracy Posła Sławomira Zawiślaka z Kołami Polskiego Związku Wędkarskiego od wielu lat organizowane są wspólne przedsięwzięcia. W tym roku udało się także zorganizować kolejną edycję dwudniowych Zawodów Wędkarskich o Puchar Posła na Sejm RP Sławomira Zawiślaka, które miały miejsce w dniach 28-29.07.2018 r. na Zbiorniku w Tuligłowach. Organizatorem zawodów było również Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Krasnystaw-Miasto. Najlepsi wędkarze otrzymali ufundowane przez parlamentarzystę pamiątkowe puchary.

Spotkania Posła z wędkarzami to nie tylko rywalizacja o najwyższe trofeum, to także okazja do promowania wędkarstwa oraz  wymiany spostrzeżeń i doświadczeń w gronie licznych pasjonatów wędkarstwa z naszego regionu.

 

Aktualności

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010