23 lutego 2019 r., w hotelu Carskie Koszary w Zamościu odbyła się VIII edycja Charytatywnych Ostatków Karnawałowych, organizowana przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za Krokiem". Poseł Sławomir Zawiślak włączył się w akcję „Życie przez całe życe” podczas której zbierano środki na budowę "Rodzinnego Domu" – kompleksu terapeutyczno-opiekuńczego dla dorosłych osób z niepełnosprawnościami w Zamościu przy ul. Kresowej 24. Tego dnia m.in. podczas licytacji wartościowych przedmiotów, w tym obrazów, zebrano 17 tys. 698 złotych. Łącznie zebrano ponad 85 tys. złotych. Jak podkreślił Kamil Kabasiński, wiceprzewodniczący Rady Działalności Pożytku Publicznego, Poseł S. Zawiślak wspiera akcję od samego początku.

W ramach współpracy z Panią Przewodniczącą Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za Krokiem" Marią Król, Poseł skutecznie zaangażował się także w pozyskanie dużych środkow finansowych na ww. cel, które przekazały podmioty zewnętrzne i miejscowi przedsiębiorcy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom o dobrym sercu, którym nie są obce potrzeby osób z niepełnosprawnościami, za wsparcie tej ważnej inicjatywy.

https://www.kronikatygodnia.pl/wiadomosci/14749,zamosc-wielkie-serca-buduja-dom

https://www.kronikatygodnia.pl/wiadomosci/15729,zamosc-stowarzyszenie-krok-za-krokiem-z-darowizna-od-przedstawicielstwa-tajwanu-zdjecia

podziekowanie krok za krokiem zamosc zawislak

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010