Poseł Sławomir Zawiślak w trosce o bezpieczeństwo osób podróżujących oraz sprawniejsze funkcjonowanie przejść granicznych na terenie naszego województwa m.in. w kontekście trwających przygotowań dokumentacji projektowej na budowę drogi ekspresowej S17 na odcinku Piaski-Hrebenne skierował pismo do Dyrektora Lubelskiego Zarządu Obsługi Przejść Granicznych – Pana Damiana Wieraka - skan pisma oraz odpowiedzi w załączeniu.

W przedmiotowej korespondencji parlamentarzysta podnosi problemy związane z powyższą inwestycją dotyczące bezpieczeństwa ruchu dla pojazdów przed przejściem granicznym w Hrebennem.

Dodatkowo Poseł Zawiślak skierował pisma z prośbą o poparcie swoich starań w tej sprawie do Wojewody Lubelskiego, Dyrektora Oddziału Lubelskiego Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Komendanta Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie oraz Dyrektora Krajowej Administracji Skarbowej Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.

Parlamentarzysta liczy, że sprawą aktywnie zainteresują się stosowne urzędy i dzięki temu już wkrótce podjęte zostaną działania na rzecz sprawnej realizacji m.in. budowy parkingu buforowego na S17 przed ww. przejściem z przeznaczeniem dla samochodów ciężarowych, które zapewni sprawne funkcjonowanie tego ważnego przejścia granicznego.

https://lublin.tvp.pl/53285295/remedium-na-korki

https://roztocze.net/pl/690_polityka/344637_posel-slawomir-zawislak-w-sprawie-przejscia-granicznego-drogi-s17-i-bezpieczenstwa-podroznych.html

0101010101010101

Aktualności

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010