Dnia 21 lutego br. poseł Sławomir Zawiślak uczestniczył w spotkaniu, z udziałem samorządowców z terenu powiatu hrubieszowskiego, na którym dyskutowano zgłoszony projekt uruchomienia pasażerskich połączeń kolejowych na trasie Zamość-Hrubieszów-Zamość.  Spotkanie odbyło się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.

       Samorządowcy wyrazili zainteresowanie zgłoszoną przez posła inicjatywą. Podczas dyskusji uzgodniono konieczność przeprowadzenia kolejnych spotkań z udziałem przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego, PKP Polskich Linii Kolejowych Oddział w Lublinie oraz Zakładu Przewozów Regionalnych. Organizacji spotkań podjęło się  Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie.

      Mając na uwadze wniosek samorządowców,  poseł dnia 21 lutego br. skierował stosowne pismo do Dyrektor Zakładu Przewozów Regionalnych Oddział w Lublinie Pani Justyny Mądry - w załączniku.

       Solidaryzując się z uwagami pasażerów, poseł skierował ponadto pismo interwencyjne do Marszałka Województwa Lubelskiego w sprawie skomunikowania połączenia szynobusowego Rejowiec-Zamość- w załączniku

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010