We współpracy z Przewodniczącym Zarządu Powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w Biłgoraju Panem Andrzejem Szarlipem poseł zorganizował kolejny tj. II Międzygminny Turniej o Puchar Posła na Sejm RP Sławomira Zawiślaka. Jego bardzo ważnym współorganizatorem był po raz kolejny Klub Sportowy Metalowiec Goraj, który poprzez bardzo dobrą pracę działaczy oraz udostępnienie boiska zapewnił sprawne przeprowadzenie zawodów.
W Turnieju zagrały podobnie jak w ubiegłym roku cztery zespoły piłkarskie w tym uczestnicy jego ubiegłorocznej edycji tj. Włókniarz Frampol - zdobywca I miejsca, Metalowiec Goraj (II miejsce), Relax Radecznica (IV miejsce) oraz zastępując przeżywający aktualnie trudności organizacyjne  Tur Turobin, debiutanci Roztoczanie Chrzanów (III miejsce).
Poseł ufundował puchary dla wszystkich drużyn a także nagrody rzeczowe dla 4 najlepszych zawodników turnieju. W ramach turnieju został również zorganizowany festyn rodzinny z licznymi atrakcjami dla jego uczestników. Poseł ufundował książki i słodycze dla dzieci uczestniczących w konkursach i zabawach.

Aktualności

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010