Uprzejmie informujemy, iż dnia 5 grudnia br. poseł Sławomir Zawiślak złożył do Ministra Skarbu Państwa Pana Włodzimierza Karpińskiego zapytanie poselskie w sprawie planowanej likwidacji Punktu Obsługi Klienta PGE Obrót S.A. w Tomaszowie Lubelskim- w załączniku.

Należy przypomnieć, iż w/w zapytanie jest kolejną interwencją posła w przedmiotowej sprawie. Dnia 8 marca 2013r. poseł skierował w tej kwestii pismo interwencyjne do Prezesa Zarządu PGE Obrót S.A. w Rzeszowie Pana Pawła Prządki- w załączeniu.
Rezultatem wówczas podjętej interwencji była odpowiedź Wiceprezes Zarządu PGE Obrót S.A. w Rzeszowie Pani Alicji Rutkowskiej, która informowała, że „ nie ma obecnie ustalonego terminu zamknięcia BOK w Hrubieszowie i Tomaszowie Lubelskim”.

Poseł uzyskał podobną odpowiedż na przedłożone na ręce ministra Skarbu Państwa zapytanie poselskie, która daje szansę na trwałe powstrzymanie procesu likwidacji BOK PGE S.A. w Tomaszowie Lubelskim. Dzięki temu zostaną zachowane miejsca pracy, a klienci w/w firmy-mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego i powiatu tomaszowskiego nie będą zmuszeni do ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z załatwieniem spraw.

Taką samą informację zawierała odpowiedź Dyrektora Biura Zarządzania Obsługą Klientów PGE Obrót S.A. Pana Krzysztofa Muszyńskiego, na pismo posła z dnia 10 grudnia 2013r., w której czytamy m.in.: “ […] W związku z prośbami napływającymi od mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego dotyczących wstrzymania zamknięcia Biura Obsługi Klienta Zarząd PGE Obrót S.A. podjął decyzję o wstrzymaniu działań związanych z wygaszeniem działalności przedmiotowego biura […]”.

Poseł serdecznie dziękuje za współpracę organizatorom społecznego protestu w tej sprawie, którzy wsparli jego działania podjęte pisemnie już w marcu 2013r oraz skutecznie zainteresowali problemem inne osoby i środowiska.

Czytaj zapytanie->

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010