W czwartek, 20 listopada br., na zaproszenie Posła Sławomira Zawiślaka i kandydata KW PiS na Prezydenta Zamościa, Andrzeja Wnuka, przyjechał do Zamościa Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Podczas spotkania z wyborcami Premier Kaczyński udzielił poparcia kandydatowi KW PiS Andrzejowi Wnukowi, który 30 listopada zmierzy się w drugiej turze wyborów samorządowych z obecnym Prezydentem Marcinem Zamoyskim.
Organizatorzy spotkania dziękują wszystkim bardzo licznie przybyłym (ok. 600) na to spotkanie mieszkańcom Zamościa za obecność, którą dali wyraz swojemu poparciu dla kandydatury Andrzeja Wnuka i potwierdzili oczekiwania na zmiany w naszym mieście.
Ogromna frekwencja na spotkaniu, przekonuje, że mieszkańcy Zamościa są zdeterminowani i są w stanie dokonać bardzo ważnej zmiany w naszym mieście.
Zmiany, która przyniesie efektywną pracę na rzecz mieszkańców, stworzenie warunków dla powstawania nowych miejsc pracy, rozwój osiedli, zmniejszenie stopy bezrobocia itp.
Szansę  na zmiany wspiera duże merytoryczne i od lat aktywne ( w dyskusji nad stanem miasta ) zaplecze zespołu PiS, dobry program kandydata KW PIS, ważne wsparcie zewnętrzne itp.
Właśnie o absolutnej konieczności zmian mówił wczoraj Prezes Jarosław Kaczyński, który podsumował swoje przemówienie następującymi słowami: — Musimy doprowadzić do tego, żeby zaczęły się zmiany. Żeby rozpoczął się czas zmian, pozytywnych zmian dla tego miasta, dla Zamościa, dla całej naszej Ojczyzny. A w Zamościu, Proszę Państwa, zmiany mająs woje nazwisko –to nazwisko brzmi Andrzej Wnuk.Poseł Sławomir Zawiślak dziękuję wszystkim organizacjom i osobom wspierającym kandydatów KW PiS za wielką, pozytywną pracę na rzecz sukcesu kandydatów naszego ugrupowania. Serdeczne podziękowania kieruje także do wszystkich liderów społeczności lokalnej, reprezentujących liczne partie, organizacje i środowiska, za decyzję startu w tegorocznych wyborach samorządowych z list KW PiS. Państwa praca oraz wszystkich członków sztabów wyborczych przyczyniła się zdecydowanie do osiągnięcia naszego sukcesu wyborczego, którego jasnym dowodem jest zwiększona o 25% liczba mandatów radnych miejskich, które przypadły kandydatom Prawa i Sprawiedliwości.
Poseł dziękuje także za licznie zgłaszane deklaracje aktywnej pracy w II turze wyborów w Zamościu oraz w innych samorządach Zamojszczyzny gdzie kandydaci popierani przez Prawo i Sprawiedliwość mają- dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu- szansę na wygraną.
Jednocześnie poseł apeluje o liczny udział w II turze wyborów w dniu 30 listopada br.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Artykuły:

Kaczyński: Nie możemy zrezygnować
wybierzpis.org.pl

Panorama Lubelska - Oglądaj od 10:43
http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/20-listopada-2014-g2200/17732867
tvp.pl

Jarosław Kaczyński przyjechał do Zamościa. "Zmiany mają swoje nazwisko – to jest nazwisko Andrzej Wnuk"
portalzamojski.pl

Kaczyński apeluje do Kopacz. "Mamy wielki kryzys"
interia.pl

Kaczyński wzywa premier Kopacz do zajęcia stanowiska ws. wyborów
wp.pl

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010