Poseł był wśród osób, które przybyły na Roztoczański Koncert Kolęd i Pastorałek , Klub Batalionowy w Zamościu.

Spotkanie opłatkowe Garnizonu Zamość, Klub 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu.

Uroczystość patriotyczno-religijna związana z 70. rocznicą pacyfikacji Kitowa, Gmina Sułów.

Udział w uroczystościach 20- lecia Wpisu Miasta Zamościa na listę UNESCO, CKF „Stylowy" w Zamościu.

Organizacja i uczestnictwo w spotkaniu strony społecznej reprezentującej mieszkańców powiatu biłgorajskiego z Przewodniczącym KP PiS M. Błaszczakiem, posłami B. Piechą i Latosem w temacie problemów szpitali w Biłgoraju i Tarnogrodzie, Sejm RP- siedziba KP PiS.

Współorganizacja i udział w uroczystości Chwała Bohaterom upamiętniającej setną rocznicę urodzin żołnierza AK- WIN mjr Zenona Jachymka ps. „Wiktor",Komarów-Osada. W trakcie uroczystości m.in. występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego oraz prezentacja nagranego z inspiracji ŚZŻAK Okręg Zamość filmu dokumentalnego o Z. Jachymku pt. Wyrok śmierci".

Na zaproszenie Dziekana i Rady Wydziału Nauk Rolniczych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, poseł uczestniczył w Uroczystości wręczenia dyplomów ukończenia studiów na kierunku rolnictwo oraz ukończenia studiów podyplomowych na kierunku „Nowoczesne rolnictwo", CKF „Stylowy" w Zamościu.

Spotkanie z przedstawicielami NSZZ „Solidarność", mieszkańcami Hrubieszowa, powiatu hrubieszowskiego, Biuro Poselskie w Hrubieszowie.

Poseł wziął udział w uroczystości 50 –lecia pożycia małżeńskiego, którą świętowały pary małżeńskie z Gminy Skierbieszów, Gminny Dom Kultury w Skierbieszowie.

Uczestnictwo w jubileuszu 50-lecia działalności Muzeum Regionalnego w Tomaszowie Lubelskim im. Janusza Petera. Poseł podziękował Dyrektorowi Muzeum Panu Eugeniuszowi Hanejko za wieloletnią działalność, jaką prowadziło muzeum, na rzecz m.in. upowszechniania wiedzy historycznej o ziemi tomaszowskiej i regionie. Poseł przekazał również list gratulacyjny, życząc dalszych sukcesów zawodowych.

Udział w międzynarodowej konferencji naukowej „Wysiedlenia jako narzędzie polityki ludnościowej w Europie XX wieku", Sala Consulatus UM Zamość.

Uroczystości patriotyczno-religijne związane z 70. rocznicą wysiedleń na Zamojszczyźnie w Zamościu. Poseł uczestniczył we Mszy Św. w Kościele p.w. Św. Michała Archanioła, złożył kwiaty przy pomniku Ofiar Faszyzmu. Wziął udział w otwarciu wystawy plenerowej Sonderlaboratorium SS" Zamojszczyzna pierwszy obszar osiedleńczy w Generalnym Gubernatorstwie-Rynek Solny, oraz w prezentacji książki autorstwa Agnieszki Jaczyńskiej, Sonderlaboratorium SS. Zamojszczyzna – „pierwszy obszar osiedleńczy w Generalnym Gubernatorstwie" 1942–1943.

Udział w Sesji Rady Miasta Zamość. W czasie swojego wystąpienia poseł zwrócił uwagę m.in. na potrzebę powrotu do dyskusji na temat wysokości opłat za śmieci, konieczności realizacji inwestycji kolejowych na terenie naszego miasta i regionu, wobec podnoszonych planów wyłączenia wielu linii kolejowych z ruchu. Pytał władze Miasta Zamość o podanie dokładnych informacji n/t medialnie przedstawianego projektu powołania spółki Port Lotniczy Zamość – Mokre.

Uczestnictwo we Mszy Św. w intencji mieszkańców Udrycz - ofiar Wysiedleń i poległych w czasie II wojny światowej, Udrycze- kościół parafialny- Gmina Stary Zamość.

Spotkanie z mieszkańcami Krasnegostawu, powiatu krasnostawskiego, członkami Klubu Gazety Polskiej, sala katechetyczna przy Kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie.

Spotkanie z mieszkańcami Krasnegostawu, powiatu krasnostawskiego, członkami Klubu Gazety Polskiej, sala katechetyczna przy Koœściele p.w. Trójcy Przenajœwiętszej w Krasnymstawie.

Uczestnictwo w uroczystościach patriotyczno-religijnych związanych z Obchodami 70. rocznicy wysiedlenia Skierbieszowa. Rekonstrukcja historyczna wysiedleń Skierbieszowa.

Uroczystość z okazji 25-lecia Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Hrubieszowskiej. Po jej zakończeniu poseł podziękował Kierownikowi Artystycznemu i Choreografowi Zespołu Pani Grażynie Temporowicz za wieloletnią działalność artystyczną oraz przekazał stosowny list gratulacyjny, życząc dalszych tak wspaniałych sukcesów zawodowych i osobistych, Hrubieszowski Dom Kultury.

Udział w konferencji „Wysiedlenia ludności Zamojszczyzny” związanej z obchodami 70. rocznicy Wysiedlenia Skierbieszowa, Gminny Dom Kultury w Skierbieszowie.

Poseł uczestniczył w Uroczystościach Odpustowych w Kościele Rektoralnym w Zamościu, ku czci jego patronki św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

 

Aktualności

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010