Uczestnictwo w jubileuszu 50-lecia działalności Muzeum Regionalnego w Tomaszowie Lubelskim im. Janusza Petera. Poseł podziękował Dyrektorowi Muzeum Panu Eugeniuszowi Hanejko za wieloletnią działalność, jaką prowadziło muzeum, na rzecz m.in. upowszechniania wiedzy historycznej o ziemi tomaszowskiej i regionie. Poseł przekazał również list gratulacyjny, życząc dalszych sukcesów zawodowych.

Aktualności

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

 

 

luw

 

uml


solidarnosc

 

Solidarni2010