Poseł S. Zawiślak wspierając od kilku lat Ogólnopolską Charytatywną Akcję "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" przekaza łsłodycze i produkty żywnościowe dzieciom z Domu Dziecka w Zamościu oraz z Domu Dziecka nr 1 w Zwierzyńcu.

Ponadto przed świętami - dzięki wsparciu przyjaciół posła-  przekazano zebrane dary za pośrednictwem parafii p.w NMP w Starym Bidaczowie ( powiat biłgorajski ) oraz parafii p.w Św. Mikołaja w Hrubieszowie.

W czasie akcji zebrano i przekazano 1500 kilogramów słodyczy i produktów żywnościowych.

Akcja Radnych PiS "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"
lubiehrubie.pl

 

 

thumb phoca thumb l zwierz dom dz

Udział w posiedzeniu Sejmu RP.

Organizacja wyjazdu kilkuset mieszkańców Zamojszczyzny i udział w Marszu 13 grudnia w Warszawie. Podczas marszu poseł  jako członek delegacji Prawa i Sprawiedliwości ( w jej składzie także posłowie: wiceprezes PiS M. Kamiński, J. Zieliński, St. Pięta ) Wraz z Weteranami Armii Krajowej złożył kwiaty pod pomnikiem gen. Stefana Roweckiego ps. " Grot".

Udział w uroczystym podsumowaniu Roku Kulturalnego w Zamościu, zamojski Dom Kultury.

Poseł gościem uroczystości opłatkowej Stowarzyszenia Kobiet po Leczeniu Raka Piersi w Zamościu " Zamojskie Amazonki", ODK Okrąglak w Zamościu.

Na zaproszenie Dyrekcji Bursy Międzyszkolnej Nr 2 w Zamościu poseł wziął udział w uroczystości posumowania - zrealizowanego przez młodzież - projektu edukacyjnego "Zamość to lubię. Miasto młodych", sala BM nr 2.

Zwycięskie zakończenie procesu Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej przeciwko wydawcy przewodnika " Śladami Żydów Polskich. Lubelszczyzna ".

Poseł jako Prezes ŚZŻAK Okręg Zamość wraz z Weteranami AK skutecznie przeciwstawił się zafałszowaniu historii żołnierzy PPP, którzy- zdaniem wydawcy w/w przewodnika - w miejscowości Uchanie ( powiat hrubieszowski ) w czasie II wojny światowej mieli jakoby zamordować 80 Żydów, Sąd Okręgowy w Zamościu.

Działalność społeczna Posła - sukces w sporze sądowym w temacie fałszywego posądzenia partyzantów Zamojszczyzny o rzekome wymordowanie 80 Żydów pod Uchaniami

 

Poseł uczestniczył w sesji Rady Miasta Zamość podczas której m.in. kandydat PiS A. Wnuk objął urząd Prezydenta Miasta Zamościa, sala Consulatus UM Zamość.

Zebranie władz Fundacji " Centrum Wysiedlonych na Zamojszczyźnie", biuro poselskie w Zamościu.

Udział w posiedzeniu Sejmu RP

Udział w pierwszej po wyborach samorządowych sesji Rady Miasta Zamościa, podczas której m.in. wybrano nowe prezydium rady, sala Consulatus UM w Zamościu.

Uczestnictwo w uroczystościach 72. Rocznicy Wysiedleń Zamojszczyzny, zorganizowanych przez samorządy w miejscowościach:

-    Skierbieszów gmina Skirebieszów.

-    Udrycze gmina Stary Zamość.

Spotkanie z mieszkańcami Zamościa, hotel " Polonia" w Zamościu.

Poseł gościem uroczystości jubileuszowych 50-lecia Zamojskiego Domu Kultury, sala koncertowa ZDK.

Udział w posiedzeniu Sejmu RP.

Organizacja i udział w spotkaniu z Prezesem Polski Razem Jarosławem Gowinem, który na spotkaniu z mieszkańcami m.in. poparł A. Wnuka - kandydata PiS na urząd Prezydenta miasta Zamościa, sala hotelu Mercury w Zamościu.

Organizacja i udział w spotkaniu mieszkańców regionu z Prezesem KIK w Lublinie, prof KUL  M. Rybą, hotel Mercury w Zamościu.

Spotkanie z mieszkańcami Zamościa,  ODK "Okrąglak" osiedle J. Zamojskiego.

Udział w konferencji prasowej z udziałem środowisk popierających A. Wnuka- kandydata PiS na urząd Prezydenta miasta Zamościa, hotel Koronny w Zamościu.

Kto za Wnukiem?
kronikatygodnia.pl

PiS poprze Wnuka
kronikatygodnia.pl

Organizacja i udział w spotkaniu wyborczym z Prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim - poparcie  A. Wnuka kandydata PiS na urząd Prezydenta miasta Zamościa, sala Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Zamościu.

Aktualności

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010