kandydaci pe 2019Stało się. Jako jedyny mieszkaniec Zamojszczyzny jestem w mocnej, lubelskiej drużynie Prawa i Sprawiedliwości, która będzie ubiegać się o mandaty w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dziękuję za zaufanie ?
Polska potrzebuje silnej, uczciwej, patriotycznej i przede wszystkim skutecznej reprezentacji w Parlamencie Europejskim. Taką reprezentację gwarantuje lista PiS.

Jeden z wyborców nawiązując do mojej 6 pozycji na liście napisał mi „ Gratuluję oceny...”.
Tak, ta najlepsza w szkole ocena zobowiązuje ? Dlatego jako wieloletni parlamentarzysta i przez te cztery kadencje członek Komisji do Spraw Unii Europejskiej (www.slawomirzawislak.pl), aktywny działacz społeczny (m.in. www.akzamosc.pl), jestem gotów wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie, by zadbać o interes mieszkańców naszego regionu i całego narodu polskiego.

Dziękuję za liczne słowa gratulacji i wyrazy wsparcia. Oczywiście ewentualna obecność w PE na pewno nie zmniejszy mojej aktywności w kraju. Zbyt mocno cenię sobie Przyjaciół, nasze wspólne projekty, pasje oraz potrzebę solidnej pracy na rzecz realizacji oczekiwań mieszkańców naszego regionu, Ojczyzny. 

Bardzo proszę o jak najliczniejszy udział w wyborach i wsparcie listy PiS. Proszę o oddanie głosu na moją osobę.

Dziękuję za każdy głos!


Film z przedstawienia kandydatów: 

Aktualności

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010