Dnia 24 lutego 2018 roku w Krasnobrodzie odbyło się szkolenie dla członków Prawa i Sprawiedliwości oraz współpracujących z partią liderów społeczności lokalnych rozważających start w najbliższych wyborach samorządowych. Poseł S. Zawiślak jako Prezes Zarządu Okręgowego PiS Okręg nr 7- Chełm otworzył szkolenie a następnie w swoim wystąpieniu przedstawił plany kampanii samorządowej PiS, konieczne dla uzyskania zwycięstwa wyborczego działania. Wszystkich zebranych zachęcał do maksymalnej aktywności.

Następnie niżej wymienieni prelegenci przybliżyli uczestnikom szkolenia następujące tematy
- Zwiększenie roli obywateli na podstawie zmian w ustawach samorządowych
– Andrzej Olborski, Sekretarz Zarządu Okręgowego PiS Okręg nr 7 - Chełm,
- Zmiany w Kodeksie Wyborczym – Filozofia zmian oraz rola komisarzy wyborczych,
– poseł Łukasz Schreiber, - Kodeks Wyborczy, najważniejsze zmiany, ich znaczenie w wyborach samorządowych,
– Tomasz Zieliński, członek Prezydium Zarządu Okręgowego Okręg nr 7- Chełm. 


Niemiernie cieszy wielkie zainteresowanie zorganizowanym szkoleniem. W szkoleniu uczestniczyło 170 osób, które chciały poznać nowe regulacje prawne dotyczące procedury przeprowadzenia najbliższych wyborów.

W szkoleniu udział wzięli również Poseł na Sejm RP Pan Piotr Olszówka, Senator RP Pan Jerzy Chróścikowski, oraz Koleżanki i Koledzy z powiatów: tomaszowskiego, hrubieszowskiego, krasnostawskiego, biłgorajskiego, włodawskiego, chełmskiego i zamojskiego.

To nie ostatnie takie szkolenie w tym roku. Poseł jest pewny, że w kolejnych organizowanych w tym roku szkoleniach spotkamy się w jeszcze większym gronie.

Najnowsza galeria

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010