W dniu 20 kwietnia br. miała miejsce wizyta Posła na Sejm RP Antoniego Macierewicza w Krasnymstawie, Tomaszowie Lubelskim, Zamościu i Biłgoraju.
Spotkania odbyły się odpowiednio: w Krasnymstawie -Sala Domu Weselnego Nina,  w Tomaszowie Lubelskim- Tomaszowski Dom Kultury, w Biłgoraju- sala konferencyjna przy ul. Włosiankarskiej. Na spotkania przybyli bardzo licznie mieszkańcy naszego regionu.
Wizyta w Zamościu rozpoczęła się otwarciem przez Pana Posła na  Rynku Solnym wystawy upamiętniającej zmarłego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Jego Małżonkę Marię Mackiewicz-Kaczyńską, oraz pozostałe ofiary Katastrofy Smoleńskiej. Następnie wszyscy uczestnicy udali się do Zamojskiego Domu Kultury, gdzie odbyło się spotkanie z mieszkańcami Zamościa i regionu.
Podczas spotkania w Zamościu - podobnie jak wcześniej w pozostałych miastach - Pan Poseł odniósł się do bardzo szeroko rozumianej problematyki katastrofy smoleńskiej oraz oceny jakości pracy Komisji Jerzego Millera, która tą sprawą aktualnie się zajmuje. Przedstawił efekty prac parlamentarnego zespołu ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy rządowego samolotu Tu-154 w Smoleńsku, także  szereg materiałów audiowizualnych w tym także nieupowszechnione materiały rosyjskiej telewizji nie wykluczające wybuchu na pokładzie prezydenckiego samolotu.
Opowiedział także na licznie zadawane pytania uczestników spotkania, którzy zapełnili całą salę ZDK, a nawet ciągi komunikacyjne prowadzące do niej.
Po części oficjalnej odbyło się spotkanie z mieszkańcami w formie rozmowy. Każdy mógł podejść, zapytać i przedstawić swoje przemyślenia, problemy.

 

Czytaj->

Radio Maryja

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010