Poseł Sławomir Zawiślak przyjął zaproszenie i objął Patronatem Honorowym jubileusz 25-lecia Zamojskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego. Była to już kolejna okazja do współpracy. Przypomnijmy, Poseł S. Zawiślak w ramach społecznej działalności jako Prezes Zarządu Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna wsparł, organizowaną w styczniu tego roku, XII Zamojską Wystawę Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, która cieszy się ogromną popularnością wśród hodowców i pasjonatów zarówno z naszego regionu, jak i całego kraju.

2d6db3d7 e473 4ef5 bb5d 09731342e5d9

Uroczysty Jubileusz 25-lecia Zamojskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego odbył się w piątek, 30 czerwca 2023 r. Obchody rozpoczęła Msza Św. odprawiona w kościele O. Franciszkanów w Zamościu z udziałem zaproszonych gości i delegacji pocztów sztandarowych, zaprzyjaźnionych Związków. Po nabożeństwie oficjalna część obchodów miała miejsce w restauracji „Polak”. Po powitaniu zaproszonych gości i hodowców Zamojskiego Stowarzyszenia, przedstawieniu jego historii miało miejsce wręczenie podziękowań, statuetek, które ufundował m.in. parlamentarzysta oraz medali pamiątkowych.

Wśród wyróżnionych był także Poseł Sławomir Zawiślak, który z rąk Prezesa Zarządu Zamojskiego Stowarzyszenia Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego Pana Edwarda Wasila otrzymał podziękowanie za lata współpracy, Honorowe Patronaty oraz wieloletnie wsparcie organizacji wystaw Zamojskiego Stowarzyszenia. Wydarzenie zakończyła uroczysta kolacja.

Poseł Zawiślak jeszcze raz dziękuje Panu Prezesowi Edwardowi Wasilowi oraz wszystkim członkom Zamojskiego Stowarzyszenia za zaproszenie do współpracy oraz gratuluje ważnej i jednocześnie bardzo aktywnej działalności, życząc dalszego rozwoju.

Film z przebiegu jubileuszu:

Aktualności

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010