Udział w sesji budżetowej Rady Powiatu Zamojskiego, sala Delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu.

Przekazanie przez posła i współpracowników darów zebranych  podczas Akcji PDPZ do Parafii p.w M. B. N. Pomocy w Hrubieszowie z rozdysponowania ich dla dzieci -  mieszkańców miasta Hrubieszów i powiatu hrubieszowskiego.

Przekazanie przez posła i jego wspólpracowników darów zebranych przez Sztab Akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę powołany i  funkconujący przy 5 biurach Posła Sławomira Zawiślaka. Dary przekazano m.in mieszkańcom powiatu biłgorajskiego, Gminy i Miasta Szczebrzeszyn, dzieciom z Domów Dziecka w Zamościu i Zwierzyńcu.

Organizacja i udział w konferencji  dotyczącej oceny realizacji zapisów Strategii Rozwoju Miasta Zamość na lata 2007 – 2020 oraz projektu budżetu Miasta Zamościa na 2014, Biuro Poselskie S. Zawislaka w Zamościu.

PiS krytykuje prezydenta Zamoyskiego

Czytaj->

Źródło eZamosc

Komunikat prasowy

Spotkanie opłatkowe członków Polskiego Związku Wędkarskiego Koło Miasto Krasnystaw, siedziba Koła w Krasnystawie.

Na zaproszenie Zarządu poseł wziął udział w spotkaniu opłatkowym Regionu Środkowo-Wschodniego NSZZ Solidarność. Poseł w imieniu obecnych na spotkaniu  parlamentarzystów przekazał zebranym świąteczne życzenia, Lublin- siedziba Związku.

Udział w XXXVIII sesji Sejmiku Województwa Lubelskiego, sala konferencyjna LUW w Lublinie.

Uczestnictwo w spotkaniu opłatkowym Stowarzyszenia Kobiet po Leczeniu Raka Piersi Amazonki, Osiedlowy Dom Kultury Okrąglak w Zamościu

Udział w spotkaniu opłatkowym Ośrodka Szkolenia i Wychowania LKW OHP w Zamościu.

Na zaproszenie Komendanta Hufca Pracy 3-4 w Tomaszowie Lubelskim poseł wziął udział w uroczystym spotkaniu opłatkowym.

 

Spotkanie opłatkowe Garnizonu Zamość oraz służb mundurowych z terenu Zamościa, stołówka Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu.

Udział w spotkaniu opłatkowym służb mundurowych województwa lubelskiego, Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie.

Spotkanie z mieszkancami Gminy Komarów, członkami ŚZŻAK Okręg Zamość m.in uczestnictwo w uroczystościach rocznicowych wprowadzenia stanu wojennego 13 XII , kościół parafialny i świetlica w Komarowie.

Uroczystość podsumuwująca projekt edukacyjny oraz promocja wydanej przy projekcie książki „ Ocalić od zapomnienia – kalejdoskop wspomnień”. Projekt realizowany był w ramach programu grantowego Banku Ambitnej Młodzieży. Poseł ufundował nagrody książkowie dla zwyciężców, Bursa Międzyszkolna Nr 2 w Zamościu.

Spotkania z wyborcami, mieszkańcami Gminy Nielisz zorganizowane w Nieliszu, Złojcu i Zarudziu.

 

Uczestnictwo w obradach środowisk powołujących Senioralną Radę Samorządową w Tomaszowie Lubelskim, siedziba Uniwersytetu III Wieku w Tomaszowie Lubelskim.

 

Uroczystości upamiętniające 71 rocznicę Wysiedleń Udrycz, Kościół p.w św. Antoniego w Udryczach i szkoła Podstawowa.

     Uczestnictwo i współorganizacja drugiego dnia uroczystości patriotyczno – religijnych 70. rocznicy nadania nazwy Oddziałów Partyzanckich 9 pułku piechoty – Oddziałom Dywersji Bojowej Inspektoratu Zamość Armii Krajowej.

     Poseł uczestniczył w uroczystej Mszy św. w kościele p.w. św. Michała Archaniołą w Zamościu, odprawionej pod przewodnictwem ks. prałata dr. Czesława Galanta-proboszcza w/w parafii; w siedzibie Klubu Batalionowego wręczył , m.in. ppłk. Tadeuszowi Nastarowiczowi – dowódcy garnizonu Zamość, d-ca 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu, ppłk. Grzegorzowi Pytlakowi – Komendantowi 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu oraz żołnierzom AK i członkom i przyjacielom ŚZŻAK Okręg Zamość, Odznaki Zasługi Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość.

     Uroczystość zakończył  patriotyczny koncert Reprezantycyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

          Uczestnictwo i współorganizacja uroczystości patriotyczno – religijnych związanych z 70. rocznicą nadania nazwy Oddziałów Partyzanckich 9 pułku piechoty – Oddziałom Dywersji Bojowej Inspektoratu Zamość Armii Krajowej, zorganizowanych przez Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość wraz ze współorganizatorami: Parafią Świętego Michała Archanioła w Zamościu, 3 Batalionem Zmechanizowanym w Zamościu oraz Fundacją Niepodległości w Lublinie.

W piątek, 29 listopada odbyła się sesja popularno-naukowa  „Na mnie czeka leśna brać…”, w czasie której zostały wygłoszone,  m.in przez pracowników IPN O/ w Lublinie, Muzeum w Biłgoraju i  Zamościu,  Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Zamościu, Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, Towarzystwa Regionalnego Hrubieszowskiego, gości z Chełma  referaty dot. m.in. historii i działalności 9 pułku piechoty AK.

Po otwarciu sesji poseł wszedł w skład delegacji składającej się z Weteranów AK, pracowników oświaty, młodzieży szkolnej, która zapaliła znicze oraz złożyła kwiaty pod Pomnikiem AK, siedziba Delegatury LUW w Zamościu.

Uroczystość wręczenia certyfikatu jakości i otwarcie Oddziału Onkologii , Samodzielny Szpital  Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Aktualności

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010