Uprzejmie informujemy, iż dnia 28 listopada 2012r. w Lublinie, w siedzibie Zarządu Okręgowego PiS nr 6 w Lublinie, przy ul. Jezuickiej 4 odbyło się posiedzenie Lubelskiej Rady Regionalnej Prawa i Sprawiedliwości, po zakończeniu której jej członkowie –parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości: Przewodniczący Lubelskiej Rady Regionalnej poseł Sławomir Zawiślak, sekretarz LRR PiS poseł Adam Abramowicz oraz członek LRR PiS poseł Jerzy Rębek przedstawili opinię w spr. propozycji i współpracy  LRR PiS z  Zarządem Województwa Lubelskiego na rzecz m.in. rozwoju gospodarczego i infrastrukturalnego Lubelszczyzny.

Niestety, należy stwierdzić, iż od czasu pierwszych deklaracji  i apelów członków LRR PiS, jeszcze z początku 2012 roku,   o woli i chęci współpracy, nie spotkały się one z pozytywnym odzewem ze strony Marszałka Województwa Lubelskiego; mieliśmy za to niedawno okazję wysłuchać koncert bezpodstawnych oskarżeń, co można traktować jako   nieprzejednany  i bezpardonowy atak  Marszałka, nie licujący z funkcją, jaką sprawuje, na opozycję. Mimo tego członkowie LRR PiS z jej przewodniczącym posłem Sławomirem Zawiślakiem, w czasie konferencji prasowej, ponowili wniosek o współpracę oraz zgłosili wolę  spotkania się z Marszałkiem Województwa, w czasie którego możliwe byłoby omówienie zasad współpracy.

Poseł, jako Przewodniczący Lubelskiej Rady Regionalnej Prawa i Sprawiedliwości, wyraża nadzieję, że Zarząd Województwa Lubelskiego z panem Marszałkiem Krzysztofem Hetmanem w końcu pozytywnie ustosunkuje się do wielokrotnie składnych propozycji współpracy na rzecz Lubelszczyzny. 

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010