Uprzejmie informujemy, iż dnia 19 listopada 2013r. poseł Sławomir Zawiślak wziął udział, jako zaproszony gość, w rozstrzygnięciu XIX Konkursu Plastyczno-Literackiego  „Wierzę w Ciebie, Boże Żywy”, który został zorganizowany przez Radę Ruchów  i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej oraz Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Medialnej im. J. Pawła II, pod Patronatem J. E. Ks. biskupa Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej dra Mariana Rojka.

Jak w latach poprzednich, poseł ufundował nagrodę główną w konkursie: dużego misia, który został wręczony  osobie wylosowanej spośród kilkuset uczestników konkursu. W podziękowaniu za okazaną pomoc poseł otrzymał od Organizatorów konkursu stosowny dyplom- w załączniku.

Konkurs rokrocznie ma charakter otwarty i mogą wziąć w nim udział wszystkie zainteresowane dzieci i młodzież ze wszystkich typów szkół. Konkurs dopuszcza też wykonanie prac we wszystkich możliwych technikach.

W tym roku, jak i w poprzednich najlepsze prace zostały zaprezentowane w kościele O.O. Franciszkanów p.w. Zwiastowania NMP w Zamościu, w ramach odbywającego się Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej.

Czytaj->

Zamosc Online 

Czytaj->

Diecezja Zamojsko-Lubaczowska 

Najnowsze galerie

Linki

sejmrp

pis

kppis

luw

uml

mypis solidarnosc

ruch-spol-kaczynski

Solidarni2010