Uprzejmie informuję, iż dnia 14 kwietnia br. na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, oraz salach sportowych III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu, Zespołu Szkół Nr 6 w Zamościu, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu odbyły się zawody sportowe IV Zamojskiej Spartakiady Dzieci i Młodzieży - Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej pod Honorowym Patronatem Posła Sławomira Zawiślaka.
Łącznie w IV Zamojskiej Spartakiadzie-Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej udział wzięło udział około 1000 uczestników reprezentujących 57 szkół z terenu Zamojszczyzny. Do zawodów zgłosiły się także osoby indywidualne.
W ramach Spartakiady zostało przeprowadzonych 16 konkurencji biegowych w których uczestniczyło 402 zawodniczek i zawodników. Rozegrano także
- 2 turnieje piłki nożnej : szkoły podstawowe i gimnazja ( 17 drużyn - 184 piłkarzy ),
- 2 turnieje piłki ręcznej : dziewcząt szkoły podstawowe i chłopców gimnazja ( 9 drużyn, 102 zawodników ),
- 2 turnieje piłki siatkowej dziewcząt i chłopców- szkoły ponadgimnazjalne (8 drużyn, 86 zawodników ),
- turniej szachowy w którym wzięło udział 147 szachistów (107 chłopców i 40 dziewcząt) w 3 kategoriach wiekowych, reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazja.
Spartakiada rozpoczęła się uroczystą ceremonią otwarcia, która miała miejsce na stadionie piłkarsko-lekkoatletycznym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu. Brali w niej udział m.in. uczestnicy zawodów, przedstawiciele szkół, samorządowcy, osoby wspierające organizację Spartakiady, media.
Uroczystego powitania ww. dokonał Konrad Firek, prezes KS „Agros”. Następnie głos zabrał Przewodniczący Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości w Okręgu nr 7-Chełm Sebastian Paul, który w imieniu młodych współorganizatorów podniósł m.in. potrzebę narodowej pamięci o tragicznych wydarzeniach, jakie rozegrały się 5 lat temu w Smoleńsku , przypomniał, że pomysł organizacji Spartakiady powstał wśród zamojskiej młodzieży oraz podziękował posłowi S. Zawiślakowi i wspierającym posła współorganizatorom za jego realizację . Kończąc swoją wypowiedź Pan Paul serdecznie podziękował wszystkim młodym sportowcom za chęć tak licznego udziału w tegorocznych zawodach. Kilka słów wygłosił także Wiceprezydent Andrzej Zastąpiło, który m.in. poprosił zgromadzonych o minutę ciszy celem uczczenia pamięci wszystkich 96 ofiar tragedii smoleńskiej na czele z śp. Prezydentem RP prof. Lechem Kaczyńskim i jego małżonką.
Następnie dokonano uroczystego wciągnięcia flagi narodowej na maszt oraz odśpiewano Hymn narodowy. Po tej ceremonii delegacje zawodników i organizatorów udały się pod Krzyż Katyński przy kościele Rektoralnym św. Katarzyny gdzie zostały złożone wieńce i kwiaty. Oficjalnego otwarcia Spartakiady dokonał jej Patron Honorowy i główny organizator poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak.
Wykaz zawodników biorących udział w konkurencjach biegowych:
SP Kl. I-III 300 m Dziewczęta:
|
SP Kl. I – III 300 m Chłopcy 1. Gromek Dominik SP Majdan Wielki 2. Błajda Marcin SP nr 2 Tomaszów Lub. 3. Marcin Góździuk SP Wierzba 4. Borek Mateusz SP Majdan Wielki 5. Karpowicz Bartosz SP Wierzba 6. Gałan Gabriel SP Majdan Wielki 7. Rybak Karol SP Wierzba 8. Kwasniuk Krystian SP Wierzba 9. Koperwas Przemysław SP Majdan Wielki 10. Kawała Łukasz SP Złojec 11. Pitwała Jakub ZS nr 2 w ZamościU 12. Janda Krystian SP Wierzba 13. Krukowski Maks SP Wierzba 14. Pęk Kacper ZS nr 2 w Zamościu 15. Mika Mikołaj SP Złojec 16. Czarny Kacper SP Złojec 17. Bożek Grzegorz SP Złojec 18. Rak Dominik SP Złojec 19. Zając Dawid SP Złojec 20. Mil Adam SP Złojec 21. Jabłoński Sebastian ZS nr 2 w Zamościu 22. Bucior Tymon ZS nr 2 w Zamościu 23. Rabiega Michał SP Złojec 24. Mazur Szymon ZS nr 2 w Zamościu 25. Śmiecikowski Bartosz ZS nr 2 w Zamościu 26. Maziarka Krystian ZS nr 2 w Zamościu 27. Nejtsch Eryk SP Złojec 28. Szyport Błazej ZS nr 2 w Zamościu 29. Bełz Hubert ZS nr 2 w Zamościu 30. Glinka Igor ZS nr 2 w Zamościu 31. Szajba Szymon ZS nr 2 w Zamościu 32. Sawa Bartek ZS nr 2 w Zamościu 33. Kaliszczuk Piotr ZS nr 2 w Zamościu 34. Czyżyk Wiktor ZS nr 2 w Zamościu |
SP Kl. IV 300 m Dziewczęta
|
SP Kl. IV 600 m Chłopcy 1. Kopacz Maciej SP nr 1 Biłgoraj 2. Emerla Aleksander SP Uchanie 3. Puźniak Michał SP nr 2 Tomaszów Lub 4. Abramek Kacper SP nr 6 Zamość 5. Kaczor Miłosz SP nr 1 Biłgoraj 6. Magoch Adrian SP nr 1 Biłgoraj 7. Bielecki Krzysztof SP nr 6 Zamość 8. Frankiewicz Dawid SP nr 6 Zamość 9. Wójtowicz Michał SP nr 2 Tomaszów Lub 10. Siemko Dawid SP Złojec 11. Kamforowski Klaudiusz SP Złojec 12. Bożek Adrian SP Złojec 13. Gałan Bartłomiej ZSP Krasnobród 14. Piłat Jakub ZSP Krasnobród 15. Szewc Jędrzej SP nr 6 Zamość 16. Górczyński Kacper SP nr 1 Biłgoraj 17. Wojtyło Karol SP nr 1 Biłgoraj 18. Sokołowski Aron SP nr 1 Biłgoraj 19. Teterycz Łukasz ZSP Krasnobród 20. Gawron Krystian ZSP Krasnobród 21. Kulas Damian SP Wierzba 22. Czerniak Miłosz SP Wierzba 23. Bielecki Kacper SP nr 6 Zamość 24. Jakubczak Kacper SP Złojec 25. Szewc Daniel SP Wierzba 26. Surmacz Karol SP nr 6 Zamość 27. Czusz Szymon SP Złojec 28. Di Brita Mikołaj SP Złojec 29. Molenda Kamil ZSP Krasnobród 30. Karwat Szymon SP nr 9 Zamość 31. Bigos Robert SP nr 6 Zamość
|
SP Kl. V 600 m Dziewczęta
|
SP Kl. V 600 m Chłopcy
|
SP Kl. VI 600 m Dziewczęta
|
SP Kl. VI 800 m Chłopcy 1. Węgrzyn Krzysztof SP nr 6 Zamość 2. Lalik Maksymilian ZSP Krasnobród 3. Rabiega Karol SP Złojec 4. Bartoszczyk Łukasz SP Złojec 5. Kobylarz Karol SP Złojec 6. Gadzicki Patryk SP Uchanie 7. Skowyra Bartosz SP nr 6 Zamość 8. Rak Patryk SP Złojec 9. Ciężki Maciej SP Uchanie 10. Wołowiec Bartłomiej ZSP Krasnobród 11. Tytoń Mikołaj SP nr 6 Zamość 12. Chrzan Krystian SP Wierzba 13. Sobczuk Adam SP Wierzba 14. Smyk Piotr SP Wierzba 15. Pieczykolan Piotr SP Wierzba 16. Badach Miłosz SP nr 6 Zamość 17. Kordylewski Alan SP nr 1 Biłgoraj 18. Mandziuk Michał SP nr 2 Tomaszów Lub 19. Rajtak Mateusz SP Majdan Wielki 20. Jęczmionka Dawid SP nr 1 Biłgoraj 21. Kopacz Paweł SP nr 1 Biłgoraj 22. Staroń Daniel SP nr 10 Zamość 23. Borek Mateusz ZSP Krasnobród 24. Wal Dawid SP Złojec
|
Gimnazja Kl. I 800 m Dziewczęta
|
Gimnazja Kl. I 1000 m Chłopcy
|
Gimnazja Kl. II-III 1000m Dziewczęta
|
Gimnazja Kl. II – III chłopcy 2000 m 1. Chmiel Filip ZS nr 2 Zamość 2. Michał Świderski Gimnazjum nr 5 Zamoś 3. Daniel Maluga Gimnazjum Stary Zamość 4. Dąbrowski Mateusz Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub. 5. Juszczak Konrad Gimnazjum nr 6 Zamość 6. Swatowski Adrian Gimnazjum Łabunie 7. Pruchniak Łukasz ZS nr 2 Zamość 8. Kukiełka Aleksander SZS Józefów 9. Markowicz Damian Gimnazjum nr 7 Zamość 10. Sikora Paweł SZS Józefów 11. Winiarski Patryk ZS Płoskie 12. Piotr Ostasz Gimnazjum Żdanów 13. Trynda Szymon Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub. 14. Pizoń Piotr Gimnazjum nr 1 Zamość 15. Furmaniak Dawid Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub 16. Bożko Mateusz Gimnazjum nr 1 Tomaszów Lub 17. Bergiel Damian ZS Płoskie 18. Kostrubiec Bernard ZS nr 2 Zamość 19. Lis Kamil gimnazjum Stary Zamość 20. Teterycz Arek ZSO Krasnobród 21. Stręciwilk Bartłomiej Gimnazjum Żdanów 22. Sylwek Lenczewski Gimnazjum Żdanów 23. Sokół Arkadiusz Gimnazjum nr 7 Zamość 24. Marmaj Jakub Gimnazjum nr 7 Zamość 25. Grabek Patryk Gimnazjum nr 7 Zamość 26. Korzeniowski Wiktor ZSO Krasnobród
|
Szkoły Ponadgimnazjalne 1000 m dziewczęta 1. Deryło Aleksandra I LO Zamość 2. Tomasik Aleksandra I LO Zamość 3. Agata Niedzwiecka I LO Zamość 4. Kuczyńska Magda ZS nr 1 Tomaszów Lub. 5. Ostapińska Katarzyna ZSP nr 5 Zamość 6. Bożek Monika ZSP nr 5 Zamość 7. Bożek Natalia ZSP nr 5 Zamość 8. Gajewska Patrycja ZSP nr 5 Zamość 9. Kania Monika ZSP nr 5 Zamość 10. Magryta Patrycja ZSP nr 5 Zamość 11. Ćwiklak Małgorzata ZSP nr 5 Zamość
Seniorzy 2000 m
Seniorki 1000m
|
Szkoły Ponadgimnazjalne 2000 m Chłopcy
|
W wyniku sportowej rywalizacji zwycięzcami konkurencji biegowych zostali:
|
300 m Kl. I-III SP dziewczęta |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
1 |
Walczuk Samanta |
SP 7 Zamość |
2 |
Skardecka Karina |
SP Wierzba |
3 |
Gabriela Kłoczek |
SP Wierzba |
|
300 m Kl. I-III SP chłopcy |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
1 |
Dominik Gromek |
SP Majdan Wielki |
2 |
Marcin Błajda |
SP 2 Tomaszów Lub. |
3 |
Marcin Goździuk |
SP Wierzba |
|
300 m Kl. IV SP dziewczęta |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
1 |
Maria Jachtoma |
Katolicka SP Zamość |
2 |
Iga Matwis |
SP 1 Biłgoraj |
3 |
Joanna Rechul |
SP 2 Tomaszów Lub. |
|
600 m Kl. IV SP chłopcy |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
1 |
Michał Wójtowicz |
SP 2 Tomaszów Lubelski |
2 |
Miłosz Kaczor |
SP 1 Biłgoraj |
3 |
Adrian Bożek |
SP Złojec |
|
600 m Kl. V SP dziewczęta |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
1 |
Oliwia Czapka |
SP 9 Zamość |
2 |
Oliwia Malec |
SP Płoskie |
3 |
Agnieszka Ohirko |
SP 1 Biłgoraj |
|
600 m Kl. V SP chłopcy |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
1 |
Michał Deleżuk |
SP Złojec |
2 |
Mikołaj Zaciera |
SP 9 Zamość |
3 |
Mikołaj Krukowski |
SP Wierzba |
|
600 m Kl. VI SP dziewczęta |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
1 |
Aleksandra Tyszko |
SP 10 Zamość |
2 |
Anna Berezecka |
SP 2 Tomaszów Lub. |
3 |
Izabella Kwaśnik |
SP Wierzba |
|
800 m Kl. VI SP chłopcy |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
1 |
Michał Mandziuk |
SP 2 Tomaszów Lub. |
2 |
Daniel Staroń |
SP 10 Zamość |
3 |
Łukasz Bartoszczyk |
SP Złojec |
|
800 m Kl. I Gimnazja dziewczęta |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
1 |
Natalka Pliżga |
G Nr 1 Tomaszów Lub. |
2 |
Kamila Skałecka |
G Józefów |
3 |
Kamila Wlaź |
G Nr 2 Tomaszów Lub. |
|
1000 m Kl. I Gimnazja chłopcy |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
1 |
Karol Kluczek |
G Nr 2 Tomaszów Lubelski |
2 |
Michał Borejczuk |
G Nr 2 Tomaszów Lubelski |
3 |
Dawid Ciecko |
G Nr 1 Tomaszów Lubelski |
|
1000 m Kl. II-III Gimnazja dziewczęta |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
1 |
Marta Malinowska |
Żdanów |
2 |
Aleksandra Słoboda |
G Nr 1 Tomaszów Lubelski |
3 |
Natalia Rzepecka |
G Krasnobród |
|
2000 m Kl. II-III Gimnazja chłopcy |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
1 |
Filip Chmiel |
ZS Nr 2 Zamość / G Nr 1 |
2 |
Michał Świderski |
G Nr 4 Zamość |
3 |
Daniel Maluga |
G Stary Zamość |
|
1000 m ZSP dziewczęta |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
1 |
Aleksandra Deryło |
I LO w Zamościu |
2 |
Aleksandra Tomasik |
I LO w Zamościu |
3 |
Agata Niedźwiecka |
I LO w Zamościu |
|
2000 m ZSP chłopcy |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
1 |
Patryk Bryliński |
III LO Zamość |
2 |
Radosław Przysucha |
I LO Zamość |
3 |
Łukasz Malec |
ZS Nr 4 Tomaszów Lub. |
|
1000 m Seniorki |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
|
1 |
Joanna Szmit |
|
2 |
Ewelina Ciastoch |
|
3 |
Anna Malinowska |
|
|
2000 m Seniorzy |
|
Miejsce |
Nazwisko i imię |
|
1 |
Oskar Drabik |
|
2 |
Przemysław Wojewoda |
|
3 |
Mateusz Malinowski |
|
Zbiorcza Klasyfikacja szkół biorących udział w konkurencjach biegowych:
Szkoły Podstawowe
I Miejsce - Szkoła Podstawowa w Wierzbie
II Miejsce - Szkoła Podstawowa w Złojcu
III Miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju
Szkoły Gimnazjalne
I Miejsce – Gimnazjum Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim
II Miejsce - Gimnazjum Nr 1 w Tomaszowie Lubelskim
III Miejsce - Gimnazjum w Krasnobrodzie
Szkoły Ponadgimnazjalne
I Miejsce – Zespół Szkół Nr 5 w Zamościu
II Miejsce - LO CSM w Zamościu
III Miejsce - I LO w Zamościu
Wyniki Turnieju Piłki Siatkowej
Dziewczęta
I miejsce – Zespół Szkół nr 2 Liceum Ogólnokształcące w Hrubieszowie
II miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krasnobrodzie
III miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu
IV miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Zamościu
Wyróżnione zawodniczki :
- Dominika Piwko (ZSO Krasnobród)
- Marika Pyś (ZSP 3 Zamość)
- Ewa Konsowicz (ZS 2 Hrubieszów)
- Diana Piątek (ZSP 5 Zamość)
Chłopcy
I MIEJSCE- ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 W HRUBIESZOWIE
II MIEJSCE- III LO ZAMOŚĆ
III MIEJSCE- ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 4
'BUDOWLANKA' W ZAMOŚCIU
IV MIEJSCE - ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 3 W ZAMOŚCIU
Wyróżnieni zawodnicy :
Najlepszy Przyjmujący – Damian Jóźwiak LO ,, STASZIC’’ Hrubieszów
Najlepszy Zawodnik Obrony – Jacek Kotowski ZSP nr 4 Zamość
Najlepszy Rozgrywający – Adrian Godzisz – ZSP nr 3 Zamość
Najlepszy Zawodnik Ataku – Krzysztof Woś – III LO Zamość
Najlepszy Zawodnik Zespołu - Ernest Esing – LO Hrubieszów
Najlepszy Zawodnik Zespołu - Rafał Szpyra – ZSP nr 3 ,, Elektryk’’ Zamość
Najlepszy Zawodnik Zespołu - Tomasz Bukowski – ZSP nr 4 ,, Budowlanka’’ Zamość
Najlepszy Zawodnik Zespołu - Jarosław Żuk – III LO Zamość
Wyniki Turnieju Piłki Ręcznej
Chłopcy
I miejsce – Gimnazjum Nr 6 w Zamościu
II miejsce – Gimnazjum Nr 5 w Zamościu
III miejsce - Gimnazjum Nr 3 w Zamościu
IV miejsce - Gimnazjum Nr 2 w Hrubieszowie
V miejsce – Gimnazjum w Zwierzyńcu
Wyróżnieni zawodnicy :
Król strzelców - Panasiewicz Rafał - Gimnazjum Nr 2 Hrubieszów
Najlepszy bramkarz - Klaudiusz Podolak - Gimnazjum Nr 6 Zamość
Najlepszy zawodnik - Kropornicki Konrad - Gimnazjum Nr 5 Zamość
Dziewczęta
I miejsce – SP Nr 9 w Zamościu
II miejsce – SP w Zwierzyńcu
III miejsce – SP w Żdanowie
IV miejsce – SP Nr 2 w Zamościu
Wyróżnione zawodniczki :
Królowa strzelczyń - ANTOSZ IZABELA - SP Zwierzyniec
Najlepsza bramkarka - KINGA GĘBORYS - SP Nr 9 Zamość
Najlepsza zawodniczka - WIKTORIA ZŁOMAŃCZUK - SP Nr 9 Zamość
Wyniki Turnieju Piłki Nożnej
Szkoły Podstawowe
1 miejsce – SP Nr 6 w Zamościu
2 miejsce – SP w Wierzbie
3 miejsce – SP Krasnobród
4 miejsce – SP Majdan Wielki
Wyróżnieni zawodnicy :
Najlepszy bramkarz – Bartłomiej Repeć SP w Wierzbie
Najlepszy zawodnik – Łukasz Pokrywka SP nr 6 w Zamościu
Król strzelców – Karol Lis SP nr 6 w Zamościu
Gimnazja
1 miejsce – Gimnazjum Nr 2 w Zamościu
2 miejsce – Gimnazjum Stary Zamość
3 miejsce – Gimnazjum Krasnobród
4 miejsce – Gimnazjum Rachanie
Wyróżnieni zawodnicy :
Najlepszy bramkarz – Dominik Niemczyk Gimnazjum Nr 2 w Zamościu
Najlepszy zawodnik – Patryk Sałamacha Gimnazjum Stary Zamość
Król strzelców – Dawid Daszkiewicz Gimnazjum Nr 2 w Zamościu
Wyniki Turnieju Szachowego
Szkoły Podstawowe klasy I-III chłopcy
1 miejsce –Chudy Mikołaj (SP 2 Tomaszów Lub.)
2 miejsce – Borek Paweł (SP 2 Tomaszów Lub.)
3 miejsce – Kiełbiński Wiktor (SP 6 Zamość)
Szkoły Podstawowe klasy I-III dziewczęta
1 miejsce –Chudy Mikołaj (SP 2 Tomaszów Lub.)
2 miejsce – Borek Paweł (SP 2 Tomaszów Lub.)
3 miejsce – Kiełbiński Wiktor (SP 6 Zamość)
Szkoły Podstawowe klasy I-III chłopcy
1 miejsce –Wawryszczuk Malwina (SP 2 Tomaszów Lub.)
2 miejsce – Tychlowiec Zuzanna (SP Michalów)
3 miejsce – Kamińska Katarzyna (SP 2 Tomaszów Lub.)
Szkoły Podstawowe klasy IV-VI chłopcy
1 miejsce – Bukała Norbert (SP 2 Tomaszów Lub.)
2 miejsce – Michalski Adrian (SP 2 Tomaszów Lub.)
3 miejsce – Borek Michał (SP 2 Tomaszów Lub.)
Szkoły Podstawowe klasy IV-VI chłopcy
1 miejsce – Bukała Norbert (SP 2 Tomaszów Lub.)
2 miejsce – Michalski Adrian (SP 2 Tomaszów Lub.)
3 miejsce – Borek Michał (SP 2 Tomaszów Lub.)
Szkoły Podstawowe klasy IV-VI dziewczęta
1 miejsce – Kamińska Anna (SP 2 Tomaszów Lub.)
2 miejsce – Borek Dominika (G Nr 5 Zamość)
3 miejsce – Wawryszczuk Iga (SP 2 Tomaszów Lub.)
Gimnazja chłopcy
1 miejsce – Wolczyk Karol (G Nr 2 Tomaszów Lub.)
2 miejsce – Paweł Lewkowicz (G Nr 5 Zamość)
3 miejsce – Pietraś Daniel (G nr 2 Tomaszów Lub.)
Gimnazja dziewczęta
1 miejsce – Maja Kargol (G Nr 2 Tomaszów Lub.)
2 miejsce – Magdalena Strzałka (ZSS Tereszpol- Kukiełki)
3 miejsce – Małgorzata Marzec (ZSS Tereszpol- Kukiełki)
Zwycięzcom poszczególnych konkurencji, zgodnie z zapisami regulaminów uroczyście wręczono 45 pucharów, 20 statuetek oraz 234 medali a także dyplomy ufundowane przez posła S. Zawiślaka. Ponadto poseł Sławomir Zawiślak wraz ze sponsorami zawodów przygotował 84 nagrody rzeczowe dla w/w zwycięzców konkurencji oraz innych m.in wymienionych w regulaminach uczestników Spartakiady.
Zwycięzcy poszczególnych konkurencji w/w nagrody otrzymywali z rąk m.in. posła Sławomira Zawiślaka, Przewodniczącego Forum Młodych PiS w Okręgu nr 7 - Chełm Sebastiana Paula oraz innych współorganizatorów zawodów.
Puchary i dyplomy otrzymały także przedstawiciele szkół, współorganizatorzy zawodów, sędziowie itp. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy za udział w zawodach.
Komitet Organizacyjny IV Zamojskiej Spartakiady Dzieci i Młodzieży- Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej pod Honorowym Patronatem Posła Sławomira Zawiślaka tworzyli: Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak, Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości Powiatu Zamojskiego, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu, KS „Agros Zamość”, Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki oraz Kolegium Sędziów Lekkiej Atletyki, MKS „Padwa Zamość”, Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Uczniowski Klub Sportowy III LO im. C.K. Norwida, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Zamościu, Klub Gazety Polskiej w Zamościu, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Puls”, Drukarnia „Attyla” oraz Towarzystwo Szachowe Zamojskie Centrum Wystawowe “Szachy Świata”.
Poseł S. Zawiślak składa serdeczne podziękowania za społeczną pracę współorganizatorom Spartakiady, sędziom i innym osobom, które zabezpieczyły sprawne i bezpieczne przeprowadzenie zawodów sportowych. Serdeczne dziękujemy dyrekcjom, oraz nauczycielom szkół uczestniczących w zawodach za przyjęcie naszego zaproszenia i opiekę nad zawodnikami. Dziękujemy wszystkim zawodnikom- uczestnikom IV Spartakiady Dzieci i Młodzieży- Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej: dzieciom i młodzieży za piękną sportową rywalizację.
Serdeczne wyrazy wdzięczności kierujemy do instytucji i osób, które wsparły organizację tegorocznej Spartakiady. Mediom dziękujemy za życzliwe i profesjonalne przekazywanie opinii publicznej informacji o w/w zawodach sportowych.
Już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej - V Zamojskiej Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży- Pamięci Ofiar Katastrofy Smoleńskiej.
(-) Sekretariat Komitetu Organizacyjnego
ZDJĘCIA
WSZYSTKIE ZDJĘCIA DO POBRANIA I WYDRUKU - POBIERZ
Regulamin dzieci i młodzieży - biegi
Regulamin - piłka nożna
Regulamin - piłka ręczna
Regulamin - szachy
Regulamin - siatkówka, dziewczęta
Regulamin - siatkówka, chłopcy
Media:
ReWizje Tomaszowskie nr 8, 21.04.2015r.
1000 uczestników z 57 szkół
roztocze.net
Siatkarki i siatkarze Staszica Mistrzami IV Zamojskiej Spartiakiady Dzieci i Młodzieży
lubiehrubie.pl
Pamięci Ofiar Tragedii Smoleńskiej (video)
zamosc.tv
IV Zamojska Spartakiada Dzieci i Młodzieży Pamięci Ofiar Tragedii Smoleńskiej – 14.04.2015 r.
zyciezamoscia.pl
Na sportowo upamiętnią ofiary katastrofy smoleńskiej
ezamosc.pl
PANORAMA LUBELSKA: 14 KWIETNIA 2015, G. 18.30
lublin.tvp.pl
Spartakiada Dzieci i Młodzieży po raz czwarty w Zamościu
roztocze.net
Poseł zaprasza na spartakiadę
gazetabilgoraj.pl